Bonhair Saç Jölesi Kullananlar

Bonhair Saç Jölesi, ekonomik bir fiyat yelpazesine sahip olan ürün tüm saç tipleri tarafından tercih edilebilir. Şeffaf plastik kutularda satılmaktadır. Beyaz renktedir. Jel kıvamında olan ürün şekillendirilen saçın uzun saatler boyunca bozulmadan sabit kalmasına yardımcı olabilir.

Fiyatı:

  • 8 TL’den başlayan fiyatlarla.

Bonhair Saç Jölesi Özellikleri, Faydaları:

  • İçerik – formül bilgisine ulaşılamamıştır.
  • Saç şekillendirme işlemlerinde tercih edilir.
  • Elde edilen saç stilinin uzun saatler boyunca kalmasına yardımcı olabilir.

Kullanımı:

  • Tüm saça ya da belirli bölgelere elinizde eriterek sürünüz. Saç şeklinizi veriniz. Her gece uyumadan önce saçlarınızı şampuan ile yıkamayı unutmayınız.

Buna benzer diğer ürünleri incelemek isterseniz aşağıdaki kategorimizi kontrol edebilirsiniz.

 

Bunu Biliyor muydunuz Köşesi:

Çikolata Nedir

Çikolatanın ham maddesi; tropikal iklimin bulunduğu bölgelerde, kakao ağacında yer alan tohumların işlemden geçmesi ile ortaya çıkar. Süt, şeker ve fındık gibi gıdalar ile karıştırılarak ortaya çıkan bir tatlı gıda türüdür. Piyasada çok fazla çikolata bulunur. Gerçek çikolatayı diğerlerinden ayırt eden özelliği ise, içerisinde %100 kakao bulunmasıdır.

Çikolata Nasıl Yapılır

Kakao ağacından toplanan kakao çekirdekleri, öğütülerek un haline getirilir. Şeker ve kakao yağı ile karıştırılarak hamur haline getirilir. Daha sonra farklı kalıplara dökülerek soğutulur. Bitter, sütlü, dolgulu ve beyaz olacak şekilde 4 farklı çikolata çeşidi bulunur. Bunların içerisinde kakao oranı yüksek, yağ oranı düşük olan, en faydalı ve kilo aldırmayanı bitter çikolatadır.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör