Bonhair Waxy Gum Kullananlar

Bonhair Waxy Gum, siyah plastik kutularda satılan ürün ekstra sert saç şekillendirici jel jölelerden biridir. Tüm saç tipleri için uygulanabilir. Elde edilen saç stilinin uzun saatler boyunca bozulmadan kalmasına katkı sunabilir. Ürün doğrudan ısı ve güneş ışığına maruz bırakılmadan gölge ortamlarda saklanabilir.

Fiyatı:

 • 11 TL’den başlayan fiyatlarla.

Çeşitleri:

 • 750 ml
 • 200 ml

Bonhair Waxy Gum Özellikleri, Faydaları:

 • Kolay şekillendirme çalışmalarında kullanılabilir.
 • Uzun saatler etki gösterebilir.
 • Tüm saç şekillendirme işlemlerinde tercih edilebilir.

Kullanımı:

 • Nemli ya da kuru saça parmak veya ellerinizin tamamını kullanarak dağıtınız. İsteğe göre sadece saçın belirli bir kısmında da kullanabilirsiniz. Dağıtma işleminden sonra saçınızı şekillendiriniz. Saç sağlığınız için jöle gibi saç şekillendirici bakım ürünleri kullandıktan sonra her gece saçlarınızı şampuan ile yıkamayı unutmayınız.

Buna benzer diğer ürünleri incelemek isterseniz aşağıdaki kategorimizi kontrol edebilirsiniz.

Bunu Biliyor muydunuz Köşemiz:

Kabuki Fırça Nedir?

Makyaj dünyası içerisinde son dönemlerde en sık kullanılan ürünler arasında kabuki fırçalar yer alıyor. Bu fırçalar makyaj severlerin gözdesidir. Özellikle kabuki fırça deneyimi yaşayan kişilerin vazgeçilmez ürünüdür. Bu denli kullanılması ve tercih edilmesinin en büyük sebepleri arasında yoğun ve yumuşak kıllara sahip olmasıdır. Aynı zamanda kullanım açısından da makyajın daha doğal durmasını sağlar. Kabuki fırça kılları piyasada en çok kullanılan ve satışı gerçekleştirilen bu fırçalar sentetik kıllardan meydana gelir. Sentetik kıllar dışında keçi ya da at kılı gibi doğal malzemelerden meydana gelen ürünleri de vardır. Kabuki fırçalar ilk olarak Japon drama tiyatrosundan günümüze kadar gelmiştir.

Kabuki Fırçaların Özellikleri Nelerdir?

Makyaj ürünlerinin olmazsa olmaz ürünleri arasında yer alan fırçalar makyaj ürünlerinin tamamlayıcısıdır. Bu fırçalar olmazsa yaptığınız makyajda tamamlanmaz. Kabuki fırçalar makyaj dünyasının gündemine oturan ve makyaja sağladığı fayda ile çok konuşulan bu fırçaların özellikleri şu şekildedir;

 • Kabuki fırça özellikle yüzde pudra kullanım açısından fayda sağlar. Pudranın yüz bölgesine yayılmasına yardımcı olarak daha pürüzsüz bir görünüm kazandırır ve pudranın eşit dağılmasına destek olur.
 • Bu denli rağbet gören bu fırçaların far için pudra için ve kontur yapmak için olanı da piyasaya sürülerek aynı faydanın sağlanmasını sağlamışlardır.
 • Kullanmış olduğunuz ürünler kolay bir şekilde sürülerek ürünün ziyan olmamasını sağlar.
 • Makyaj severlerin ilk tercih ettikleri ürün kabuki fırçalardır. Kullanım sıklığınıza göre hiçbir sıkıntı yaşamadan uzun ömürlü olarak kullanabilirsiniz.

Dünyanın en iyi fırçaları arasına girmeyi başaran kabuki fırçalar kişilerin istediği etkiyi hızlı bir şekilde sizlere verir. 

Kabuki Fırçaları Diğer Fırçalardan Ayıran En Önemli Özellikleri Nelerdir?

Dünyaca ünlü olup birçok ünlü makyaj artisti tarafından kullanılan kabuki fırçalar diğer fırçalardan çeşitli özellik bakımından ayrılıyor. Kabuki fırçaların üzerinde bulunan kıllar özel bir teknik ile yerlerine yerleştiriliyor. Bu kıllar en iyi kıllardan meydana geliyor. Kılların şekillendirme işlemleri tüm kılların dikim işlemi bittikten sonra başlıyor. Tüm kıllar dikildikten sonra el yardımı ile tek tek alt taraftan çekilerek şekil veriliyor. Kabuki fırçalar diğer fırçalara oranla daha fazla kıla sahiptir. Dilerseniz sadece sentetik değil hayvan kıllarından meydana gelen doğal fırçaları da mevcuttur. Kabuki fırçalar yapısı gereği yumuşak olmasından dolayı yaptığınız makyaja daha doğal bir görünüm kazandırır. Cildi makyaj ile en doğal gösteren ürünler arasında yer alır. Kabuki fırçaların şaşırtıcı bir derecede ürünleri ziyan etmeme özelliği vardır. Pudraya batırmış olduğunuz kabuki fırça ihtiyaç kadar pudrayı fırçasına alır yüzünüze de doğal durması açısından yüzünüzün ihtiyacı olan kadarını uygular. Uzun yıllar kullanım açısından oldukça uygun olan bu fırçalar sağlam fırçalardır. Kıl dökülmesi ve kırılması söz konusu değildir. Diğer fırçalar gibi zamanla aşınmaz. Çantanızın içerisinde güvenle taşıyarak ihtiyaç anında bu mucizevi fırçayı çıkarabilirsiniz.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör