Breastiful Serum Kullananlar

Breastiful Serum, göğüs ve kalça bölgesinin küçük olmasından şikayetçi olan kadınlar için mucizevi sonuçlar vaat eden bir üründür. Ürünün içeriğinde yer alan doğal özler göğüs ve kalça dokusundaki bağları güçlendirerek yeni hücre oluşumu gerçekleştirmekte ve de bu bölgede büyüme gözlenmektedir. Breastiful Serum kullananlar, 30 günlük süre boyunca düzenli kullanım ile sonuç elde edemedikleri takdirde boş kutuları firmaya iade ederek 24 saatte para iadesi talep edebilmektedir.

Fiyatı

69 TL

Çeşitleri

Breastiful Kalça Serumu              69 TL

Breastiful Göğüs Serumu            69 TL

İçeriği

Doğal bitki özleri, rezene yağı, ada çayı yağı

Özellikleri, Faydaları

  • Göğüs ve kalça bölgesi için üretilen bu serumlar Östrojen hormonunun salgılanmasını arttırarak göğüs dokusu içerisinde yer alan süt kanalları, damarlar ve bağ dokusunun güçlenmesini ve bu bölgede yeni hücre oluşumu sağlar. Toparlayıcı ve sıkılaştırıcı etkiye sahiptir.
  • Tamamen doğal ürünlerden imal edilmiştir.
  • Amerika’dan ithal edilmiş bir üründür.
  • Kalıcı sonuçlar elde etmenizi sağlar.
  • Sadece bir ay içerisinde iki bedene varan büyüme gözlenebilir.

Breastiful Serum Kullanımı

Göğüs Serumu Kullanımı:

Serumun kapağı açılarak yarısı bir avuca alınır. Göğüs altlarından yukarı doğru yumuşak hareketler ile masaja başlanır. Aynı şekilde koltuk altından itibaren ve hep yukarı yönlü olacak şekilde 10 dakika masaj yapılarak serum cilde yedirilir. Temiz cilde uygulanmalıdır.

Kalça Serumu Kullanımı:

Serumun yarısı bir avuca diğer yarısı diğer avuca dökülerek kalçaya aşağıdan yukarı doğru masaj yapılarak uygulanır. Günde 1 kere düzenli bir şekilde temiz cilde uygulanmaya devam edilmelidir.

Aynı kategorideki diğer ürünlerimize buradan ulaşabilirsiniz.

 

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör