BSN Creatine DNA Kullananlar

BSN Creatine DNA Nedir?

BSN Creatine ağırlık, crossfit, kick boks gibi yoğun güç gerektiren sporlarda vücudun performansını ve dayanıklılığını arttırmaya yardımcı olan besin destek ürünüdür. Kullananların yeterli ve dengeli bir diyet ile beraber tüketilmeleri tavsiye edilmektedir. Creatine DNA kullanımı sırasında bol su tüketimi önerilmektedir.

BSN Creatine DNA Nasıl Kullanılır?

Antrenman öncesi ve sonrası 2.5 gr ürünü 250 ml su ya da meyve suyu ile karıştırılarak içilmesi önerilmekedir. Maksimum yoğunlukta antrenman yapabilme ve vücudun kapasitesini artırmaya yardımcı olur.

BSN Creatine DNA Hangi Ürünlerle Kombine Edilir?

Maksimum hacim ve kilo artışı için kilo aldırıcı ürünlerle kombine edilebilir.

Kas gelişimine yönelik sporlarda BCAA ve Glutamin ürünleriyle kombinasyonu tavsiye edilmektedir.

BSN Nutrition Türkiye

BSN Türkiye pazarına 2000’li yılların ortasında  2004 – 2006  yılları arasında girdi. Uygun fiyat performans ürünleri ile sporcuların beğenisini kazandı. Özellikle True Mass ve Syntha 6 gibi Protein ve Hacim ürünleri ile sporcuların dikkatini çekmeyi başardı. Şuan direkt olarak üretici firma (Glanbia) tarafından ithalatı gerçekleştirilmektedir. Ve yeni çıkan EDGE serisi Türkiye pazarına 2016 yılı itibariyle girmiş bulunmaktadır.

Olası Yan Etkileri

Bol miktarda su tüketilmezse böbreklerde rahatsızlıklar meydana geldiği ileri sürülmüştür. 18 yaş altındaki sporcuların ve hamilelerin kullanması uygun görülmemektedir. Günlük tüketimi 10 gr’ı geçmemelidir.

İçeriği

BSN DNA Series
Creatine 216 gr
Besin Değerleri
Servis Miktarı: 3,6 gr
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 72
1 Servis Ürün için Besin Değerleri % Günlük Değer*
Kreatin Monohidrat 3,6 g **
* Günlük değerler 2000 kalorilik diyet için hesaplanmıştır.
** Günlük değerler belirlenmemiştir.

 

Abone Olun
Bildir
1 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Burak
15 Ocak 2017 15:57

Mükemmel herkese tavsiye ederim kardeş

BSN Creatine DNA Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

sadık

3.9/ 5 puanladı

bsn in amerika da çıkar çıkmaz optimum u satış rakamı olarak geçen creatine bu. bakalım bu kadar tantanaya değiyor mu diye bende edindim.. - Kaynak