BSN Glutamine DNA 309 gr Kullananlar

BSN Glutamine DNA 309 gr nedir?

BSN Glutamine DNA 309 gr, yoğun spor dönemleri için formüle edilmiş gıda takviyesidir. Dünya standartlarının üzerinde ham madde kullanımına karşılık uygun fiyatları ile birçok sporcunun ilk tercihleri arasında yer almaktadır. BSN glutamine Glanbia çatısı altında İngiltere’de üretilmektedir. Amerika’da üretilen ürünlerle içerik farkı bulunmamaktadır. BSN 2011 yılında aynı zamanda Optimum Nutrition’un üreticisi olan dünya devi Glanbia şirketi tarafından satın alınmıştır. Bugün 50’den fazla ülkede milyonlarca sporcuya ulaşmaktadır.

Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

1 Servis=1 Ölçek BSN Glutamine DNA 150-300 ml su ya da meyve suyu ile karıştırılarak hazırlanır. Kolay çözünebilir formu sayesinde shake kullanılmayan durumlarda kaşıkla hazırlamak mümkündür. Ürün aromasızdır. Tercih edilen sıvı ile karıştırılarak hazırlanabilir. Damak zevkine göre eklenen sıvı miktarı ayarlanmalıdır.  Spordan hemen sonra ve yatmadan önce kullanılabilir. Alınan miktarlar eşit ya da spor sonrasına ağırlık verecek şekilde ayarlanmalıdır. Spor yapılmayan günler, yatmadan önce alınabilir.

Ne İşe Yarar?

  • En iyi sonuçlar ve yeterli protein desteği için protein tozları ile birlikte kombine edilmesi önerilir.
  • Yoğun antrenmandan sonra azalan glutamin seviyelerinin eski seviyesine dönmesini sağlayabilir.
  • Vücut geliştirme sporu ile ilgilenenlerin glutamin seviyesi antrenmandan sonra önemli ölçüde düşer. Bu yüzden L-Glutamin takviyesi önemlidir.

Kombinasyon:

En iyi sonuçlar hedefleniyorsa her seviyeden sporcu için whey proteinlerle kombine edilmesi tavsiye edilmektedir.

İçerik:

BSN DNA Series
Glutamine 309 gr
Besin Değerleri
Servis Miktarı: 5,15 gr
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 61,8
1 Servis Ürün için Besin Değerleri % Günlük Değer*
Glutamin 5,15 g **
* Günlük değerler 2000 kalorilik diyet için hesaplanmıştır.
** Günlük değerler belirlenmemiştir.

Olası Yan Etkileri

BSN Glutamine DNA 309 gr bir gıda takviyesidir, ilaç olarak kullanılamaz. Ürün kullanımı sonucu herhangi bir yan etkiye rastlanmamıştır. Laktoz intöleransı olan kişilerde kullanımı önerilmemektedir. 18 yaşından küçüklerin kullanması tavsiye edilmez. Siroz, ve karaciğere bağlı hastalıklarında glutamin kullanımı semptomları kötüleştirebilir. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılması tavsiye edilmez. Monosodyum glutamat’a (MSG) hassasiyetiniz varsa glutamin kullanmayınız. Hamilelik dönemlerindeki kullanımı doktor kontrolünde olmalıdır.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

BSN Glutamine DNA 309 gr Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

ahmet

4.1/ 5 puanladı

labdoor araştırmasına göre aynı çatı olmasına rağmen ve optimum u premium olarak konumlandırmalarına rağmen bsn glutamine de saflık optimuma göre daha yüksek çıktı.. bu fiyata kaptım iki tane:) - Kaynak