Bübchen Kullananlar

 Bübchen; bebeklerin bakımı için gerekli olan birçok ürün üreten bir firmadır. Şampuan, losyon, krem gibi daha birçok ürünü mevcuttur. 

Bebeklerimiz için her şeyin en iyisini ve en özelini kullanmayı isteriz hep. İşte tam da bu sebepledir ki hep bir arayış ve araştırma içindedir ebeveynler. Hele ki de ilk bebekse daha da ciddi arayışlar içine girilir. Bebeklerin sağlığına zarar vermeyecek, içerisinde zararlı maddeler bulunmayacak ve kokusunun da kötü olmayacağı ürünler aranır hep. Bu anlamda Bübchen ciddi bir imkân ve olanak sunmaktadır.

Bebek bakımında en iyi

Bebekler için üretilen Bübchen marka şampuanların kullanıcılarından gelen bilgiler ışığında söylenebilir ki kokusu çok güzel bir üründür. Tam olarak papatya kokusuna benzeyen bir kokunun uzun süre çok naif bir şekilde gelen çiçek kokusudur. Bu ürünlerin ayrıca çok kolay köpürdükleri ve durulanmasının da çok kolay olarak sağlandığı ifade edilmektedir. Yıkama işleminden sonra da bebeğinizin saçlarında bir sertlik oluşturmayan bir üründür. Çünkü çoğu organik olduğu ifade edilen şampuanlar bebeklerin saçlarını çok sert hale getirmektedir ve anneler bu durumu hiç sevmemektedir. Ayrıca fiyat açısında da çok uygun olduğunu da belirtmekte fayda olacaktır. Tabi ki bebeklerimiz için alacağımız ürünlerde fiyatlar genelde en son baktığımız şeylerdir ama iyi bir ürünü ucuza almak da aile bütçesinin kalkınması açısından önemlidir.

Bebekler için bir diğer ürünü ise pişik kremidir. Pişik kreminde de çok derinlerden ve hoş bir papatya kokusu gelmektedir. Bu pişik kremi çoğu pişik kremine nazar daha çok cilt tarafında emilebilmektedir. Ayrıca da sıvanma oluşmaması da bir diğer güzel özelliği olacaktır. Bu pişik kremini illaki pişik olmasını beklemenize gerek yok günde 1 kez rutin olarak sürerek pişik oluşmaması için bir önlem alma imkânına da sahip olabilirsiniz. Bu ürünler organik oldukları için düzenli kullanımları durumunda bebeklerinizde herhangi bir yan etki veya sıkıntı oluşturmayacaklardır.

Bebekler için çok önemli olan bebek yağları da organik ve naif papatya kokusuna sahiptir. Bebeklerinizin her gün yıkanması tavsiye edilir ve her gün yıkanan bebeklerin cildinde ciddi kuruma sorunları oluşabilir. Bu kurumaların oluşmaması için ise; bebek yağı önerilir.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Bübchen Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

mamu

3.9/ 5 puanladı

bebekler icin olsa bile sampuanini tavsiye edebilirim bu markanin. uzun saclilar icin yikamasi biraz zahmetli* ama sacin daha az yaglanmasina sebep oluyor. - Kaynak


Meyragokturk

4/ 5 puanladı

Merhaba kızlar:)Bübcheni genelde kızım için kullanırdım ama bir gün kendim için kullanacağım aklıma gelmezdi.Kızım Su'dan sonra hele hamile kalacağım hiç aklıma gelmezdi.Ama hamileyim şuan ve çatlakları önlemek için de Bübchen in masaj yağını keşfettim.Bunu da hemen sizinle paylaşmak istedim.Parafin içermediği için gönül rahatlığı ile banyodan sonra cildime kullanıyorum o çatlakların oluşmaması için.Badem ve jojoba yağı içerdiğinden cildimi derinlemesine besliyor.Sizlere de tavsiye ediyorum.Aramızda deneyen var mı?benim gibi hanımlar:) - Kaynak


bubchentr

3.7/ 5 puanladı

Hem bebeğiniz hem sizin için saf yağlarla hazırlanmış olan Bübchen Sabun, cildin doğal koruma sistemini destekler! - Kaynak