Burberry Brit Rhythm Kullananlar

Burberry Brit Rhythm Burberry’nin yepyeni parfümlerinden biri olan Brit Rhythm, gençlik enerjisinden ilham alınarak tasarlandı.

Yenilikçi tasarım

Burberry Brit Rhythm’in yaratıcıları sıra dışı, seksi, enerjik ve diğer kokulardan farklı olarak tanımladığı bu son parfümlerinde oldukça iddialı diyebiliriz.

Brit Rhythm Bayan Parfümü sırasıyla notalarında İngiliz Lavantası, orta notasında portakal çiçeği, bas notasında ise vetiver ve mask ile güçlü bir feminen anlayışın rock’n roll konseptiyle birleşmesini kapsıyor.

Brit Rhythm Erkek Parfümü ise, tepe notalar, fesleğen mineçiçeği, kakule, ardıç meyvesi. Orta notalar, siyah deri, paçuli, karabuhur reçinesi, dip notalar, sedir ağacı, tütsü, tonka fasülyeleri karışımından meydana gelmektedir. Yoğun ve erkeksi bir koku arayanların çok hoşuna gidecek olan Brit Rhythm kendine güvenen, çekici ve güçlü erkeği temsil ediyor diyebiliriz. Aromatik, odunsu, tatlı ve sıcak baharat bütünlemesinden doğan bu parfüm yeni ve bırakamayacağınız kokunuz olacak.

Brit Rhythm parfümleri her cilt tipiyle uyum sağlar ve teninizin kendisine has kokusuyla bütünleşir. Kalıcılığı ise parfümün en büyük özelliklerindendir. Brit Rhythm Kullananlar arasındaysanız, sizde görüşlerinizi ve sorularınızı alttaki yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Burberry Brit Rhythm Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

Zuhalce

4.15/ 5 puanladı

Agir ve Iddiali sevenler icin: Burberry Brit - Kaynak


Fearles_Gril

3.75/ 5 puanladı

cnm bende burberry brit merak ediyodum beyaz tenliiym kalıcı olup hoş kokar mı diye (bunu kristen stewart kullanıor diye yazmışşn oda beyaz tenli demekki beyaz tenlilerde kalıcı hoş bi parfüm alıyım o znm - Kaynak


Beyaz cüce

3.4/ 5 puanladı

aşırı derecede ağır ve çok keskin bir parfum. epey kalıcı bir kokusu var. günde bir paket sigara içen biri olarak 24 saat sonunda %70 seviyelerinde vücudunuzda kaldığını söyleyebilirim. değişik bir cazibesi var. insanın istemese bile hoşuna gidiyor. - Kaynak


Crippax

4.74/ 5 puanladı

harika bir parfüm takım elbiseyle müthiş bir uyumu var , kendinize aşık olabilirsiniz o derece - Kaynak


Zelixsx

3.43/ 5 puanladı

Ben de beyaz tenliyim. Burberry brit çok hoş ve kalıcı. Tavsiye ederim. Hatta elimde bi tane tester da var kullanılmamış. İstersen onu da verebilirim sana. - Kaynak