Burberry Classic EDP Kadın Parfümü Kullananlar

Burberry Classic EDP Kadın Parfümü, zarif, narin, sofistike, elagan kadının yansıtıldığı aromatik ve odunsu kokuların birleşiminden oluşturulmuş bir kadın parfümü olup tüm cilt tiplerine uygundur.

Fiyatı:

  • 94,34 TL

Çeşitleri:

  • 30 ml içeren şişelerde.

İçerik:

  • Sedir ağacı, Misk, Yosun, Kuş üzümü, Vanilya, Elma, Yasemin

Özellikleri, faydaları:

  • Meyveli, aromatik, odunsu notaların karışımından elde edilmiş olup en hassas cilt tiplerinde dahi kullanılabilir, günlük kullanıma uygun olup cildi tahriş etmez, kaşındırmaz, yapışma hissi oluşturmaz.
  • Sofistike ve zarif kadının kokusu olarak tanımlandırılmış olup kuş üzümleri ile başlayan tepe noktasının ardından Sedir ağacı ile devam ettirilen kalp notalarına ulaşmaktadır. Dip notalarında ise Vanilya hakimiyet sürmektedir.

Kullanım:

  • Temiz ve kuru teninize uygulayınız. Cilt bakım ürünleri kullandığınız tene uygulamak parfümün etkisini azaltacaktır. Koltuk altı, boyun, dekolte, bilek, elbiselere birer kez püskürtmeniz gün boyu etkisini devam ettirecektir.
Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Burberry Classic EDP Kadın Parfümü Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

darius ryde

3.8/ 5 puanladı

on yıldır aşkla bağlı olduğum ve yerine başkalarını koyamadığım parfüm. bu parfümle lisedeki tikigüller sayesinde tanışmıştım. o dönemde timberland bot, barbour mont, lacoste çanta kullanılır. parfüm olarak ise burberry classic sıkılırdı. öyle ki tiki kızların bir araya gelmesiyle minik burberry classic bulutları oluşurdu. - Kaynak