Burt’s Bees Ayak Kremi Kullananlar

Burt’s Bees Ayak Kremi, ayak bakımında etkin bakım sunan bir cilt bakım ürünü olup içeriğinde doğal bitkisel özler ve yağlar kullanılmıştır.

Çeşitleri:

  • 15 ml içeren tüplerde.

İçerik:

  • Hindistan cevizi, E vitamini, yumuşatıcı etkili botanik yağlar, Hindistan cevizi yağı ve nane

Özellikleri, faydaları:

  • Topuğunuzdaki sertleşmiş, kuru ve ya çatlamış deriyi yumuşatarak oluşan kötü görüntüyü ortadan kaldırır.
  • Ayak derinizin ihtiyacı olan vitamin ve minareli sağlayarak doğal bakım uygular
  • Nemlendirme etkisi ile daha güzel bir görüntü kazandırır.

Kullanım:

Tüpü sıkarak ağzından çıkan kremden bir miktar alarak ayağınıza sürmeniz gerekmektedir. Sürdüğünüz kremi deriniz iyice emene kadar ovalamanız yeterli olacaktır. Daha hızlı ve etkili sonuç almak için uygulamayı yapmadan önce uygulanacak bölgeyi temizlemeniz size fayda sağlayacaktır. Bir haftalık bir kullanım sonrası farkı hissedeceksiniz.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Burt’s Bees Ayak Kremi Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

buse

5/ 5 puanladı

en el ve ayak bakımına çok özen gösteren bir insanımdır. Düzenli şekilde el ve ayağıma bakım yapmayı ihmal etmem. Kend isteklerime göre uygun bir ayak kremi senelerdir arıyordum. işte Burt's Beesin içinde Vitamin E olan bu ayak kremi bir mucize. Hem hindistan cevizi kokusuyla çok güzel kokuyor, hemde ayaklarınızı çok güzel yumuşatıyor. Ben genelde düş aldıktan sonra sürüyorum. Biraz yağlı bir krem o yüzden sürdükten sonra ayaklarınızı bir süre kuru bir havlunun üzerinde tutmanızı öneririm. Read more: http://buseterim.blogspot.com/2011/11/bakm-urunlerine-hayran-oldugum-burts.html#ixzz44QAnPOWK - Kaynak