Burt’s Bees Nar Özlü Dudak Bakımı Kullananlar

Burt’s Bees Nar Özlü Dudak Bakımı hem dudakların ihtiyacı olan bakımı uygular hem de içerdiği nar özü sayesinde hafif bir kırmızı renk uygulayarak aynı zamanda ruj görevini de yerine getirmiş olan bir cilt bakım ürünüdür.

 

Çeşitleri:

  • Roll on şeklinde bir tüp.

İçerik:

  • Pomegranate oil, nar özü ve dudağınızın ihtiyaç duyduğu mineraller.

Özellikleri, faydaları:

  • Kuruma ve çatlaklara karşı tam koruma sağlayarak dudağınızın çatlamasını engeller.
  • Tam bakım sağlayarak dudağınızın sağlıklı ve pürüzsüz görünümüne kavuşmasını sağlar.
  • İçerdiği nar özü sayesinde dudağınıza hafif bir kırmızı rengi katar ve kişisel bakımınızı tamamlamanıza yardımcı olur.

Kullanım:

Kadınların günlük olarak kullandıkları ruj mantığı ile aynıdır. Tüp içerisindeki ürünü dudağınıza sürerek hem nemlendirme etkisini hem de ruj özelliğini bir arada kullanarak size hem yardımcı olmakta hem de zamandan tasarruf etmenize katkı sağlamaktadır.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Burt’s Bees Nar Özlü Dudak Bakımı Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

seçil

4/ 5 puanladı

Sert yapılı bir dudak kremi olmasına rağmen sürümü yumuşak. Dudaklarda yapış yapış, yağlı bir görünüm olmuyor. Rujun altına ve dudak kalemlerinin altına rahatlıkla uygulanabiliyor ve kullandığınız ürünün daha açık renk ya da daha az yoğun olmasına neden olmuyor. - Kaynak


Gece Sacli Kiz

4/ 5 puanladı

Ictenlikle soyleyebilirim ki Nive'nin meyve kokulu renkli lip balmlarinin pabucunu dama attirdi bu ürün benim icin!Ben dudakta hafif renk veren ürünler konusunda biraz cekimser kaliyorum - Kaynak