Butterfly Abs Kullananlar

Butterfly Abs, kaslara düşük frekanslı elektrik sinyalleri yollayarak çalışmasını tetikleyen bir masaj aleti olup zayıflama ve kas yapımı çalışmalarında tercih edilebilmektedir. Butterfly Abs ne işe yarıyor?  Zayıflamaya yardımcı oluyor mu? Sorularınızın bütün cevabı gerçek yorumlarla www.kullananlar.com.tr ‘de.

Fiyatı:

 • 14,90 TL

Kullanım Alanları:

 • Kol, bacak, karın, omuz bölgelerinde kullanılmaktadır.

Butterfly Abs Özellikleri, Faydaları:

 • Butterfly Abs kullananlar yapılan diyet ve spora ek olarak kullanıldığında daha hızlı zayıflama imkanına sahip olabilirler.
 • Kullanım alanlarında düzenli olarak çalıştırıldığında kas gelişimini desteklemektedir.
 • Küçük elektriksel sinyaller yollayarak kasların çalışmasını hızlandırır. Fiziksel faaliyet olmaksızın kasların belirlenen mod ayarlarına göre ritmik olarak kasılıp gevşemesini sağlar.
 • Sadece masaj aleti olarak da tercih edilebilmektedir. Çalıştırıldığı alanın rahatlamasına yardımcı olur.
 • 6 farklı mod seçeneği ile kas çalışma hızınızı ayarlayabilirsiniz.

Etkin Olarak Nasıl Kullanılmalıdır?

 • Düşük frekanslarda ve bir defada toplamda 10 – 15 dakika çalıştırmanız yeterlidir.Daha fazla çalıştırırsanız yorgun olabilirsiniz.
 • Besinlerden sonra ilk otuz dakika kullanmayınız. Duş sonrası kullanım daha etkili olabilir.

Çalıştırma Süreci:

 • İlk kez kullanacaksanız düşük ayarla çalıştırınız.
 • Kanat şeklindeki ( kelebek ) pedleri temiz ve kuru bölgelere ve kas yoğunluğunun olduğu yerlere yapıştırınız.
 • Cihazı çalıştırdıktan sonra uygun modu seçerek çıkış düzeyini de tercih ediniz.
 • Çalışma süreleri her mir kanat için 12 dakikadır.

Ürünün Kullanım Sonundaki Bakımı Nasıl Yapılmalıdır?

 • Cihazı kapayınız, pedleri cihazdan çıkartınız.
 • Jel pedlerinizi ürünün şeffaf renkteki ped tutucuya bırakınız.
 • Kirli bölümleri nemli bir bez aracılığı ile temizleyiniz ve kuru bir bezle de üstünden geçiniz.
 • Güneş ışınlarından, nemli veya tozlu ortamlardan uzak tutunuz.
 • Bir aydan daha uzun süre boyunca kullanmayacaksanız pillerin akması veya cihazın pil akmasından kaynaklanan devre bozulmalarını önlemek için pillerinizi çıkartınız.

 

Butterfly Abs, elektronik sistemi sayesinde yapıştırdığınız göbek bölgesine titreşim yayar bu titreşimler göbek bölgenizdeki yağların dağılmasına neden olur. Ürünün ana özelliği karın kaslarınızı çalıştırıp, gelişmesine yardımcı olmaktır. Abs karın kası çalıştırıcı ve aynı zamanda masaj aleti olarak da satılmaktadır. Sırtınıza, omzunuza, kollarınıza ve bacaklarınıza da rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Masaj seviyesini kendinize göre ayarladıktan sonra aşağıda belirttiğimiz sürelere uygun olarak kullanabilirsiniz.

Abs Nasıl Kullanılır?

Butterfly Abs yapışkan bantlar içermektedir. Bu bantları çıkartıp temiz olan bölgenize takabilirsiniz. Butterfly vücudunuzun her yerinde kullanılacak şekilde dizayn edilmiştir. Günde 2 yada 3 defa 12 dakika boyunca ürünü kullanabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken nokta ise ürünü tok karna kullanmamak olmalıdır.

Abs Kimler Kullanamaz?

 • Hamile olanlar veya hamilelik şüphesi içinde olanların kullanmaması gerekmektedir. Birde ürün ritmik olarak elektrik yaydığı için kalp pili olanlar, kalp hastaları doktorlarına danışarak kullanmalıdır.
 • Alacağınız ürünün mutlaka orjinal ve faturalı olmasına dikkat ediniz. Kullananlar.com.tr olarak ürünle alakalı hiç bir sorumluluğumuz yoktur. Oluşabilecek bütün aksaklıklar ve sıkıntılar direkt firma ile sizin aranızdadır.

Sizde Butterfly Abs Kullananlar arasındaysanız, yada merak ettikleriniz varsa yazımızın altındaki yorum yap kısmına yorumlarınızı bırakabilir, bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfada yazılan tüm bilgiler üretici firmaların kendi sitelerinde yazdığı yazılar dikkate alınarak oluşturulmuştur. Bu tarz ürünleri mutlaka doktor kontrolünde kullanınız, ilgili izinleri olduğundan emin olunuz.

Abone Olun
Bildir
3 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Serhat
10 Mayıs 2020 03:06

Ped bozulur ve bulamazsanız. Slaym alın ve bu slaymı cok ince şekilde delikli bir beze yapıştırıp slym tarafını cihaza yapıştırın. Eski jeli sökün. Yeni ped kadar güzel oluyor.

Medine ERAY
8 Mayıs 2020 21:03

Ben iki adet getirttim Istanbul sipariş hattı bozuk çıktı ve bunu anlattım paramı iade etmediler..hijyenikten bahsetti adamın biri ama 98tl ye yazık oldu haram olsun.. günah kimseyi kandırmasınlar diye yazdım

Medine ERAY
27 Nisan 2020 16:19

Hiçbir işe yaramaz oyuncak bir alet

Butterfly Abs Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

Adelfa Blanco

3/ 5 puanladı

sipariş verdiğim alet. henüz hakkında hiç bir bilgim yok ama alt karın kaslarını güçlendirmek fazlasıyla zor olduğundan 20 tl verip denemeye değer deyip aldım. elbette baklavalar çıkmasını beklemek aptallık ama biraz sıkılaşsın yeter. - Kaynak


Terminatör 54

2/ 5 puanladı

İmkansız gibime geldi . Bunca adam mal mı spor salonuna onlarca para döküyor aslında birer tane . - Kaynak


Turbulencia

1/ 5 puanladı

Para tuzağı. Böyle şeylere kanmayın arkadaşlar. Güzel bir vücut istiyorsan salona git çalış, düzgün beslen, düzgün dinlen. Yok karnına takınca kas yapıyormuş, oturduğun yerden six pack yapacakmışsın boş şeyler. Yok öyle bir dünya. - Kaynak