Bykush Onarıcı Ozon Kremi Kullananlar

Bykush Onarıcı Ozon Kremi ne işe yarar?

Cildimiz ve vücudumuz hücrelerini yenilemek için oksijene ihtiyaç duymaktadır. Onarıcı Ozon Kremi ise tamamen doğal olan içeriği sayesinde cildin ihtiyaç duyduğu bu oksijeni, uyguladığınız bölgeyi dezenfekte ederek, bütün toksinlerden arındırır, kolojen üretimini artırır ve ozon sayesinde cildinize yüksek miktarda oksijen depolar.

Onarıcı Ozon Kremi tamamiyle doğaldır. İçinde hiçbir kimyasal katkı maddesi yoktur. İçeriğide medikal ozon, max. %0,8 asit seviyesine sahip natural sızma zeytinyağı, doğal olarak; UVA ve UVB ışınlarına karşı koruyucu , retinal ve koenzim antidoksidanaları, Bağ dokusunu gerginleştiren ve elastikiyetini arttıran B2-B6-C-D-E viteminleri yer almaktadır.

Bykush Onarıcı Ozon Kremi Nerelerde Kullanılır?

  • Bu ozon kremini her yaşta kullanabilirsiniz.  Kırışıklıklarınızda (mimik kırışıklıkları, kazayağı, üst dudak, boyun-dekolte kırışıklıkları) sarkmalar (göz kapağı, yanak, boyun sarkmaları), gözaltı morlukları, şişkinlikleri ve torbaları, akne ve siyah noktalar, cildin elastikiyetini yitirmesi, matlaşan ve solgunlaşan cilt, Cilt kuruluğu ve buna bağlı olarak deri dökülmesi, cilt kızarıklıkları, yüzde oluşan kılcal damarların giderilmesi, yaşa bağlı cilt lekeleri ve et benleri problemlerinde oldukça etkili sonuçlar verdiği söylenmektedir.
  • Bykush Onarıcı Ozon Kremi kullanmaya başladığınız 2. haftadan sonra etkisini göstermektedir.
Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Bykush Onarıcı Ozon Kremi Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

Neslihan Tunç

4.5/ 5 puanladı

Bykush bu noktada güzelliğiniz için doğa ile birlikte son teknoloji aletlerini de kullanarak bu değişimlerin önüne geçiyor ve güzelliğinizin sırlarını keşfetmenize yardımcı oluyor. - Kaynak