Cafeslim Kahvesi Kullananlar

Cafeslim Kahvesi , yeni trend olan kahvelerden biridir, CafeSlim, henüz tam olarak kavrulmamış bir kahve çeşididir.Yeşil kahve henüz tam olarak kavrulmadığı için içerisinde bulunan vitaminler ve mineraller, normal siyah kahveye göre daha fazla olduğu iddia edilmektedir.

Cafeslim Nasıl Etki Gösterir?

Yeşil kahve içeriğinde bulunan klorojenik asit sebebiyle metabolizmayı hızlandırabilir. Cafeslim’i kullanırken her zaman yapmanız gereken yavaş tempolu yürüyüş yapmanız ve yemenize dikkat etmeniz gerekmektedir.

Genel olarak bu tarz ürünleri önce doktora sorarak kullanmaya başlamak her zaman daha faydalı olacaktır. Doktorlar kendi sağlık durumunuza göre sizi yönlendirecektir.

Cafeslim Nasıl Kullanılır?

Bir gün ara vererek sabahları aç karnına içilmesi gerekmektedir. Bu şekilde vücuda enerji vererek dinçlik hissi verir. İçeriğindeki klorojenik asit yardımıyla yağ yakımı hızlanabilir. Düzenli kullanmak oldukça önemlidir. Kullanmaya başladıktan hemen sonra etki gösterir.

Diğer Zayıflama Kategorisindeki ürünler için aşağıdaki sayfaları ziyaret edebilirsiniz.

Zayıflama Çayları

Zayıflama Ürünleri

Zayıflama Yardımcıları

Bu sayfada yazılan tüm bilgiler üretici firmaların kendi sitelerinde yazdığı yazılar dikkate alınarak oluşturulmuştur.
Bu tarz ürünleri mutlaka doktor kontrolünde kullanınız, ilgili izinleri olduğundan emin olunuz. kullananlar.com.tr olarak ürün satışı yapmamaktayız.
Abone Olun
Bildir
82 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Zey
14 Kasım 2019 19:37

Regl dönemin de geciktir me yapıyor mu?

1 15 16 17

Cafeslim Kahvesi Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

bigger_pants

5/ 5 puanladı

kısa süredir kullanıyorum şimdilik sorun yok gibi gözüküyor. - Kaynak


iremgny6722

3.5/ 5 puanladı

Ben iki haftadır kullanıyorum hiç tavsiye etmem ne kilo verdim nede inceldim sadece migde bulantisi yapiyo tadi da igrenc verdigin para bosa gider - Kaynak


soran

4/ 5 puanladı

ben daha başlayalı 1 hafta olmadı. fakat gayet memnunum. Yeşil kahvesi gerçekten iştah kapatıp tok tutuyor. Normalde yediğimin 3/1 i kadar yiyorum ve açlık hissetmiyorum. ilerleyen zamanlarda faydasını göreceğimi düşünüyorum. - Kaynak