CC Krem Kullananlar

CC Krem, cilt kusurlarının kapatılmasında etkili ürünler yelpazesidir. Farklı markaların cilt tipleri ve renklerine özel çeşitleri mevcuttur. CC Krem kullananlar morluk, çizgi, lekelerin kapatılmasına yardımcı olarak cildin nem dengesini koruyabilirler. Bu ürünlerden birini satın alınırken aklınıza şu sorular gelebilir “CC Krem ile BB Krem arasında ne fark vardır” ,  “En iyi BB Krem Markası Hangisi”. Bu soruların yanıtı tamamen kişisel kullanımıza göre değişmektedir. Cilt yapınızın tam analizini yaptırarak size uygun markayı seçebilirsiniz. BB Krem etkilerine sahip CC krem markaları mevcuttur.

Tüm BB Kremleri incelemek isterseniz buradan göz atabilirsiniz.

CC Krem Fiyatları:

 • 16,20 TL’den başlayan fiyatlarla.

CC Krem Özellikleri, Faydaları:

Yağlı ciltler için cc krem çeşitleri başta olmak üzere tüm cilt tipleri, cilt renklerine ait kremler aşağıda listelenmiştir.

 • Physicans Formula CC Organic Wear SPF15+

Organik formüllü kremlerden olup SPF15 güneş koruma imkanı sunar.

 • Physicans Formula CC Super Cream SPF30+

%90 Organik olup hassas ve alerjik ciltler için önerilmektedir.

Pigmentasyon seviyelerini kontrol altına alarak cildin revize edilmesini hızlandırıcı özellikler sunar. Cildin aydınlığını arttırır ve beslenmesine yardımcı olur. Vitamin – mineral kompleksleri ile üretilmişti. Kızarıklıkların önlenmesi ve giderilmesine yardımcı olur. Hassas cilt tipleri için ideal olup 30 ve 50 ml içeren seçeneklere sahiptir.

 • Loreal Paris Solgunluk Karşıtı CC Cream 25,99 TL

Solgun, yorgun, uykusuz ciltler için üretilmiş bir kapatıcıdır. Cildin canlandırılmasına yardımcı olur.

Cildin onarılmasına yardımcı olur. Leke karşıtı formüllere sahiptir. Cilt tonu değişimlerini kontrol alına alır. Cilt tonlarına özel çeşitleri mevcuttur. Cildin düzenlenmesine yardımcı olarak nemlendirir.

Tüm cilt kusurlarının örtülmesi, cildin beslenmesi ve nemlendirilmesinde aktif rol alır. Cilt tonu farklılıklarının ortadan kaldırılması ve UVA – UVB ışınlarına karşı korumada etkilidir. 4 ayrı seçeneğe sahiptir

Göz ve çevresi için üretilmiş bir kozmetiktir. Bukalemun Pigmentleri ile güçlendirilmiş bir formüle sahiptir.

Leke, çizgi, sivilce izlerinin kapatılmasına ve çizgilerin giderilmesine yardımcı olarak sivilce oluşumlarına karşı önleyici etkiler içerir. Cildin doğal görüntüsünü canlandırır. Nemlendirici özelliklere sahiptir. 40 ml içeren tüplerdedir. SPF30+ faktör ile güneşin zararlı etkilerine karşı ciltte bariyer oluşturur.

SPF50+ güneş koruma sistemine sahip bir kapatıcıdır. Kusurların kapatılması, cildin nemlendirilmesi ve beslenmesine katkı sunar. 40 ml içeren tüplerde satılmaktadır.

Anti aging özelliklerle güçlendirilmiş bir kapatıcı olup cilt pigmentasyon değerlerini destekler. Nemlendirme, kırışıklık – şişlik – kaz ayakları – ince çizgiler ve morlukların örtülmesinde etkilidir. Cildin yenilenmesini hızlandırıcı özelliklere sahiptir. Fiyatı 99 TL’dir.

CC Krem önerilerinde sıklıkla adı geçmektedir. CC ve BB krem etkilerini bir arada bünyesinde barındırmaktadır. E vitamini, Demir, Dimetikon içermektedir. Sivilce oluşumunun engellenmesine yardımcı olur. Cildin pürüzsüzleştirilmesi, nemlendirilmesi ve matlaştırılmasında etkilidir. 7,5 ml – 20 ml çeşitlere sahip olup 41 TL’den başlayan fiyat yelpazesine sahiptir.

Diğer Popüler Markalar:

 • Diadermine Essential Care Leke Kapatıcı CC Cream 50 ml 18,20 TL
 • Diadermine High Tolarence CC Cream 20,41 TL
 • Amway Artistry Ideal Radiance Aydınlatıcı CC Cream SPF50+ 101,18 TL
 • Farmasi 8 Etkili CC Cream Açıktan Ortaya 50 ml 23,50 TL
 • Diadermine Hassas ve Düşük Toleranslı Ciltler İçin CC Cream 19,99 TL
 • Loreal Paril Nude Magique CC Cream Anti Dullness 34,89 TL
 • La Roche Posay CC Krem SPF30 50 ml 71,92 TL
 • Essence All in One CC Cream Natural SPF30 30 ml 16,90 TL

Kullanımı:

 • Makyaj öncesi cilde yedirdikten sonra cildin emilimini tamamlamasını bekleyiniz ve ardından makyajınızı yapınız.
Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör