Chicco Güneş Kremi Kullananlar

Chicco Güneş Kremi, bebekler için özel olarak üretilmiş ve en hassas bebek ciltlerine uygun olarak formülize edilmiş bir güneş kremidir.

Etkili mi?

İçeriğinde yer alan e vitamini ile aynı zamanda bebek cildinin ihtiyaç duyduğu vitamin düzeyi sağlanarak güneşin zararlı etkilerine karşı tam koruma sağlar.

İşe yarıyor mu?

Özel olarak bebek ve çocuklar için tasarlanmış bir bilimsel araştırmanın sonucu olarak üst düzey güneş koruması sağlar. Dermatolojik olarak da testlere tutulduktan sonra onay alan Chiccogüneş kremi su geçirmez yapısı ile UVA-UVB etkilere karşı koruyucu etkisiyle ön plana çıkmıştır. Akıcı krem olarak sunulan güneş koruyucu krem cilt tarafından hızla emilmektedir.

Chicco Güneş Kremi, bebeklerin güneşin zararlı etkilerinden korunarak cildin doğal dengesinin devamlılığına hizmet eden SPF 50+ faktöre sahip bir güneş koruyucudur. 

Çeşitleri:

  • 25+, 50+ SPF etkisi

İçerik:

  • E vitamini, SPF sistemi

Özellikleri, faydaları:

  • Bebeğin güneş ve çevresel etkenlerden korunmasına yardımcı olarak cildin nem dengesi sağlanır.
  • Suya girmeye dayanıklı olup havuz veya deniz öncesi kullanılabilir.
  • UVA UVB ışınlarına karşı etkin bariyer sistemi sağlar.
  • Kokusuz yapısı ve zararlı kimyasal bulundurmaması ile ön plana çıkan bir formüle sahip olup organomineral filtre ile üretimi gerçekleştirilmiştir.
  • Narin ciltler ve yetişkin ciltler için kullanılabilir.

Kullanım:

  • Güneşe çıkmadan en az 15 dakika öncesinde açık olan ciltlere hafifçe yedirilerek kullanılır. Düzenli kullanıma uygundur.
Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Chicco Güneş Kremi Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

irem-ozge :)

3.9/ 5 puanladı

Chicco 50 faktör güneş kremi yeterli bana kalırsa. Geçen sene onu kullandım. Sonrasında banyodan sonra nemlendirici sürdüm. Güneş kremi yeterinde koruyor başka bişiye gerek yok. Yalnız bebekler gölgede de yanar unutmayın ve sık sık kullanın. Sürümü zor olması daha iyidir. Ne kdr yoğun o kdr koruma. - Kaynak


SerapMermerci

3.7/ 5 puanladı

Chicco Çok Yüksek Korumalı Güneş Kremi Spf50 75 Ml Parfümsüzdür - Kaynak


tighujey

3.7/ 5 puanladı

bebekler için olmasından dolayı güneş kremini güvenerek kullandığım marka. ancak güneş kremlerindeki o sevdiğim koyu kıvamı bunlar da cıvıtmış. - Kaynak