Chicco Sivrisinek Kovucu Sprey Kullananlar

Chicco sivrisinek kovucu sprey ile etkin bir şekilde sivrisinek koruması sağlanır. Gece ve gündüz için ayrı ayrı kovucu serisini kullanabileceğiniz gibi sprey rahatlığı ile tam koruma da sağlayabilirsiniz.

Etkili mi?

Formülünde yer alan Citridiol bileşeni ile Avustralya laboratuvarlarında etkinliği test edilmiş ve onaylanmıştır.

İşe yarıyor mu?

  • Sadece Chicco markasına özel bileşeni bulunan sprey şeklindeki sivrisinek kovucu ile tam zamanlı olarak Lkadirin ve Dietiltoluamit maddeleri sayesinde korunma sağlanır.
  • Dermatolojik açıdan gerekli tüm testlere tabi tutulan Chicco sivrisinek kovucu sprey onaylanmıştır. İki yaşından daha küçük yaşlardaki çocuk ve bebekler üzerinde kullanılmadan önce uzman cilt doktoruna danışılması tavsiye edilmektedir. Buna ek olarak hassas cilt tipleri içinde güvenle kullanılabilmektedir.

 

1
Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli!

1 Başlık Sayısı
0 Yanıt Verenler
0 Takip Edenler
 
En İlgi Çeken Yanıtlar
En Çok Yanıt Alanlar
1 Yorum Yapan Kişi Sayısı
  Abone Olun  
Bildir
Atakan

Ben bu urunu aldim ve 10 aylik bebegime uyguladim fakat surerken elimde yanma olustu koluma ve yuzumede surdum ve ayni yanma devam etti gecenin bi yarisi cocugumu yikadim cok huysuzlandi tavsiye etmiyorum.

Chicco Sivrisinek Kovucu Sprey Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

rakunn

3.8/ 5 puanladı

Bence kendine chicco sprey sik. Yatagina da cibinlik takabilirsin. - Kaynak


BakimStore

3.7/ 5 puanladı

Chicco Zanza No Sinek Kovucu Sprey: Vücudun sivrisinekten korunacak bölümlerine uygulanır ve deriden tamamen em - Kaynak