Cipralex Kullananlar

Cipralex

 

Benzer Ürünler

Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli!

161 Yorum - "Cipralex"

  Abone Olun  
Bildir

Kesinlikle çok iyi bir ilaç bende kullanıyorum yaklaşık 6 aydır. İlk 10 mg ile başladım şuan 20 mg çıktım. Kalp atışlarımda hızlanma mutsuzluk ne ararsanız vardı. Hastalık hastası olmuştum başım ağrısa mr a girdim midem ağrıdı endoskopiye girdim sık sık kalp doktoruna gidiyordum(dr artık beni görmek istemiyodu☺️) yani kısacası ağır depresyon ve panik bozukluk vardı. Cipralex çokk iyi geldi Elhamdulillah🙏🏼 Yaşamayan bilemez herkes akıl veriyo ama elimizde değil işte😞 Rabbim herkese şifasını versin. Bağımlılık yapan bi ilaç değil. Eğer size iyi hissettiriyosa kendinizi bu ilaç bırakmayın derim. Her ilaç herkese iyi gelmiyo onu da söyleyeyim. Şimdiden hepinize geçmiş olsun..

ben yaklaşık bir yıldır kullanıyorum çok memmunum beni iyileştirdi şimdi dr kontrolünde bırakma zamanı geldi dr söyledi inşallah bırakınca tekrarlamaz,hastalık yaşayıp görcez.

Merhaba arkadaşlar Ben 5 sene önce ağır bir depresyon geçirdim. Babam kalp ameliyatı olduktan sonra. Baş dönmesi, kalp de hızlı atma, kolda uyuşma, kafada uyuşma, kualakta çınlama( hala devam ediyor), kulakta baskı hissi, göğüs de ağrı, tansiyon çıkması hissi, mutsuzluk, korku ve bulunduğu yere sığamama. Arkadaşlar pisikiyatriye girdiğim de luctral ve Zanax verdi ve 2 ay boyunca hayatımda ki en kötü dönemi yaşadım Diyebilirim. Robot gibiydim konuşqmıyordum dinlemiyordum, çalışamıyordum hayattım kötüydü. Bir gün Annem kızdı ve ilaçları çöpe attı bıraktığımda çok korktum. Daha sonra bolca yürüyüş, spor, rakı balık arkadaşlar ile ve Ben dalış yapıyorum, bolca dalış ve doğa ile… Devamını oku
1 3 4 5

Cipralex Kullananlar Sosyal Medya Yorumları