Cipro Kullananlar

 

Cipro

126
Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli!

67 Başlık Sayısı
59 Yanıt Verenler
1 Takip Edenler
 
En İlgi Çeken Yanıtlar
En Çok Yanıt Alanlar
97 Yorum Yapan Kişi Sayısı
  Abone Olun  
Bildir
Endiseli

Merhaba bende idrar yolları enfeksiyonu için 2 kutu kullandım sabah akşam sonrasında vücutta seğirmeler başladı ve 1 yıldır devam ediyor. Kullanmayın kullandırmayın

esparado

segırmeler derken nasıl bır hastalık bu segırme yanı ne demek

Endiseli

Youtube seğirme yazınca görebilirsin, istemsiz kasların hareket etmesi

Bitigim

Bende ayni sekilde idrar yolu enfeksiyonu icin kullandim. 1 bucuk yıl oldu segirmeler yururken bacagimda zorlanma ve kasilma mevcut. 5-6 tane nöroloji doktoruna gittim beyin bel emarlari ms kontrol edildi vs.. magnezyum ,b12 kullandim d vitamini eksikligi cikti takviye aldim devit. Ama sıkıntılarım gecmiyor bir turlu acaip caresiz kaldim. Yuruyuse cikayim hatta hafif tempo kosayim diyorum olmuyor aşil tendonunun oldugu yerde agri ve acı arasi birsey hissediyorum. Diz kapagimin ustundeki kas grubunda zorlanma kasilma söz konusu. Lutfen benzer seyler yasayip cozum bulan varsa yardimci olabilir mi? Endiseli sen bir çözüm bulabildin mi?

Mehmet t

Resmen rezalet bir ilac
Carpinti
Aci tat
Kabus
Mide bulantisi
Yarardan cok zarari var siddetle birakin bu ilaci

esparado

hangı ılaç ıyı hangı antıbıyotıkle tedavı oldunuz bızede soyleyın yararlı olanı

leyla

Bende idrar yolu enfeksiyonu çıkınca doktorum Cipro 500 mg günde iki kez olarak almamı önerdi. İlk dozu akşam yedi buçuk civarı aldım ve ardından yarım saat geçtikten sonra uyku haliyle birlikte çarpıntı yaptı, ikinci dozu sabah 7.30 gibi almam gerekiyor ancak almaya çekiniyorum, sanırım almayacağım da. Doktorumu arayıp, çarpıntı yapmayan bir antibiyotik vermesini isteyeceğim. Uyku hali neyse de o tuhaf çarpıntıyı yaşamak istemiyorum. Tüm hastalara şifalar diliyorum.

1 15 16 17

Cipro Kullananlar Sosyal Medya Yorumları