Cipro Kullananlar

 

Cipro

Abone Olun
Bildir
258 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Lara
4 Kasım 2020 00:25

Bende idrar yolları enfeksiyonu sebebiyle verildi. Kullandığımdan itibaren ishal ve midemde ağrılar yaptı. Üstelik iştahsızlık ve uykusuzluk anksiyetemi arttırdı. 4.günümdeyim. Bu tür yan etkisi olunca bırakılmalı mı bilmiyorum.

İlker
23 Ekim 2020 13:34

Arkadaşlar kesinlikle bu antibiyotik ne kendiniz ne sevdiklerinize kullandırın. Bendeki yan etkileri ayak bileklerinde tendinit her iki dizde menisküs uykusuzluk panik atak çarpıntı görmede azalma gibi oldu. Halen tam düzelmedim. İlaç dna ve mitokondri hasarına yol açıyor. Düzelmek için magnezyum, coenzim q10, c vitamini, çinko, b vitaminleri, kollajen gibi birçok takviye var hasarı azaltmak için. Birde kivi da hasarını azaltır. Ozon tedavisi ile ilacın yanetkilerinden bir nebze kurtulursunuz. İnsanı sakat bırakabilecek kadar tehlikeli bir ilaç tavanic ve aveloxda bu ilacın tehlikeli akrabaları.

uğur
29 Temmuz 2020 18:04

Arkadaşlar merhaba, bende maalesef cipro kullanımı sonucu kollarımda ciddi kas ağrıları ve bağışıklık sisteminde düşüş yaşıyorum. Aslında bu ilacın yan etkilerini biliyordum ve doktora bu ilacı kullanmak istemediğimi söylememe rağmen hastanede yatarken serum ile damar yolundan vermişler. Şimdi artık geçmişe dönmenin anlamı yok. Ama bu sorunu yaşayan, sorunu çözülmüş olan yada hala devam edenler ile konuşmak istiyorum. Bence hepimizin birbirimiz ile konuşması tedavi içinde iyi olabilir. instagram adresim “bayrak_ugur” facebook adresim “uğur bayrak” eğer işletişime geçen olursa sevinirim. Belki hepimizin birbirimize faydası olur.

1 20 21 22

Cipro Kullananlar Sosyal Medya Yorumları