Clarins Huile Vücut Sıkılaştırıcı Kullananlar

Clarins Huile Vücut Sıkılaştırıcı ideal kilonuzda olduğunuz halde görünümünüzden memnun değilseniz ve fit olmadığınızı düşünüyorsanız bunun nedeni cildinizin gevşemiş ve sıkı olmamasıyla alakalıdır. Cildi, sıkılaştırmanın pek çok yolu vardır ve buna en uygun örnek ise Clarins Huile vücut sıkılaştırıcı toniğidir.

İçeriği tamamen bitkisel

Bu ürün tamamen saf 100 bitki özünü içinde barındıran etkileri inceltici ve sıkılaştırıcı olarak bilinen bir yağdır. Bu bitkilerden biri adaçayıdır. Adaçayı vücuttaki dokuların yağ dokuları ile arasındaki su tutumunu sağlayan ve tutulan suyu uzaklaştırmak için eklenmiştir amacı dengeyi kurmak ve vücudu fazla sudan arındırmaktır. Ayrıca cildinizin gerginleşmesine yani ufaktan bir sıkılık görünümüne sahip olmanızı sağlar ve biberiye canlandırıcı olur metabolizmayı uyarır nane de ürün için de bulunur.

Vücudunuz uyumu

Yoğun olarak bitkisel malzemelerden meydana gelen Clarins Huile vücut sıkılaştırıcı ürün yağımsı olması bakımından sürümü ve masaj olarak yapılmayı kolaylaştırır.  Bitkisel özleri sayesinde o kadar hızlı absorbe edilir ki rahatsız olmaya vaktiniz kalmaz. Hedeflenen işlevi yerine getirme özelliğine sahiptir kesinlikle. Kilo kaybı ve tabi ki kadınların korkulu rüyası hamilelik sonrası oluşacak izleri ve gevşemeleri en aza indirgemeye yardımcı olur. Üst derinizdeki parlamayı ve tazelenmeyi birkaç kullanımdan sonra göreceksiniz ve bir süre sonra kapiton görünümünü yok eder. Kullanım zamanı genellikle akşamlarıdır. Mümkünse nemli cilt üzerine ilgili bölgelere veya isteğe göre tüm vücuda hafif masajla uygulanır. Sonrasında imkân dâhilinde ılık bir duş alınır.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Clarins Huile Vücut Sıkılaştırıcı Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

Sephora

4/ 5 puanladı

Clarins markasının klasikleşmiş kült vücut yağına bayılacaksınız. Sıkılaştırıcı ve sarkma karşıtı bakım yağı, - Kaynak


Nill

4.4/ 5 puanladı

karnıma ilk 4 ay Lierac Phytoelastil Jel, sonraki aylarda sabah akşam Clarins Huile Tonic yağını sürerek, 8. aya kadar haftada 2 gün spora giderek, nemlendirici ve tonik dışında hiçbir kozmetik kullanmayarak; - Kaynak


4.3/ 5 puanladı

Clarins Huile Tonic. Parfumerilerde satılıyor. Biraz tuzlu ama tavsiye ederim - Kaynak