Clarins Rimel Kullananlar

Clarins Rimel kimilerine göre bir kadının en güzel takısı tabiri caizse kirpikleridir. Bana göre de öyle. Rimel başka kozmetik ürünü kullanmayıp dışarı çıktığım çok olmuştur. Sıkı araştırma yapılır bu konuda kuruma yapmamalı, suda çıkmamalı, akmamalı, uzun ve dolgun göstermeli vs. bir rimelden beklentiler oldukça çok olabilir. Biz ücretini veriyoruz da beklentimizi de yükseltiyoruz yani değil mi? Clarins Rimel sahibi olup da bunları beklemez ki? Clarins her ürününde olduğu gibi rimelde de oldukça rakiplerini zorluyor.

 

Rimel çeşitliliği

 

                Hacim veren, takma kirpik varmışçasına etki yaratan ve asla akmayan maskaralar ayrıca renk seçenekleriyle de ihtiyaçlarınıza sunuldu; kahverengi, siyah ve mavi olmak üzere. En ünlü kozmetik markalarından biri olan Clarins; maskara çeşitleriyle etkileyici, coşkulu bakışlara sahip olacaksınız. İyi ki sahibim diyeceksiniz. Ayrıca uygun fiyat seçenekleriyle de bizleri mutlu ediyor.

 

Moda da maskaranın yeri

                Moda eleştirmenlerinin yaptığı açıklamalara göre bu yıl kirpikler ön planda olacak. Yıla iddialı giriş yapmak için ve sadece bir rimelle günü kurtarabileceğini bilmek harika bir his. Bu konuda Clarins Rimel imdadımıza yetişiyor. Uygun fiyat ve çeşitlilikle;

 

  • Clarins Mascara Full Precision 01 Noir Siyah
  • Clarins Waterproof Mascara 01 Black
  • Clarins Waterproof Mascara 02
  • Clarins Double Fix Mascara
  • Clarins Clr Mascara Longueur 02 Brun
  • Clarins Mascara Full Precision 02 Brun

 

İşte bunlar Clarins kozmetik markasının sadece birkaç kaliteli maskara ürünleri. Emin olun size hitap eden bir rimel muhakkak bulacaksınız.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Clarins Rimel Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

kediaman

3.8/ 5 puanladı

cok basarili rimel ve pudra yapar bunlar. bi de vucut kremleri fena diil galiba. muadillerine gore de daha ucuzdur zaten. - Kaynak