Clarins Stick Kapatıcı Kullananlar

Clarins Stick Kapatıcı artık bayanların fondötene alternatif olarak gördükleri bir üründen bahsetmek istiyorum sizlere. Tabi ki bu bilinmeyen ilk defa okuyacağınız bir şey değil. Ama çoğu insan buna bunları kullananlarda dâhil olmak üzere fondötenle kapatıcı arasındaki farkı bilmiyorlar. Hatta gereksiz görünüyorlar. Fondötene nazaran daha yüksek kapatma özelliğine sahip olan kapatıcılar aslında fondötenden daha az işe yaradığı düşünülür. Ama aslında fondöten tüm yüze uygulanmalıdır ancak kapatıcılar sadece sorunlu bölgelere kullanılması esas olandır. Sivilce, sivilce lekeleri vs.

Neden kapatıcı?

Bölgesel olduğu için gözaltı morlukları için bile icat edilmiş olabilir değil mi? Çok çalışmanın vermiş olduğu yorgunluğu gözlerinizden okunduğu bir zamanda hızlıca Clarins stick kapatıcıya sahipseniz çok şanslısınız. Kalitesinin yanı sıra sonucunda sizi son derece mutlu edecek bir ürün olan bu kapatıcı Clarins in tüketicilerine olan bir armağanıdır.

Detaylı kullanım kuralları

Kullanmadan önce cildinizin temiz olmasına dikkat edin. İlk olarak nemlendirmeyi ihmal etmeyin aksi halde pul pul kalması ve dağılmaması size ürünün hatasıymış gibi gelebilir. Her ne kadar ürün doğal olsa da siz yine de nemlendiricisiz kozmetik ürünü kullanmayın. Parmağınızla, fırçayla kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Clarins stick kapatıcı üstün bitkisel ve natürel yapısıyla birkaç dakika da vücut ısınızla zaten cildinize uyum sağlayacaktır. Kapatıcıdan sonra ihtiyaç duyduğunuz bölgelere yine Clarins fondöten uygulayınız ve pudralamayı unutmayın. Özellikle gözaltlarında kullanılan kapatıcılar çizgilere dolmaya müsaittir kesinlikle pudra da yanı sıra şarttır.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Clarins Stick Kapatıcı Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

seregon2

3.7/ 5 puanladı

Bugün çok yine çok sadeyim:)) #janeiredale kapatıcı fırçalı kalem hem kapatıcı hem aydınlatıcı#clarins… - Kaynak