Clarisonic Mia 2 Kullananlar

Clarisonic Mia 2 Görünüşümüzü ilk olarak etkileyen etken cildimizdir. Cildimizin bakımlı ve hoş görünmesi bizimde daha hoş bir görünüşte olmamıza yardım eder. Cildimizin iyi görünmesinin ilk aşaması temizlikten geçer. Cilt temizliğinin doğru yapılması cildin kendini yenilemesinde yardımcı olur. Hoş görünmek ise herkesin ulaşmak istediği bir durumdur. Her alanda bunun faydasını görürüz. Bir iş başvurusu yaptığımızda da bunun faydalarını görürüz. Dış görünüşümüzü en çok etkileyen özelliklerden biri de cildimizdir. Cilt bakımı bir insan için çok önemlidir. Düzenli ve parlak cilt herkes tarafından kolayca fark edilir.

Derinlemesine Temizlik

                Cildin elle yıkanması bazen yeterli olmayabilir. Clarisonic teknolojisi ile üretilmiş olan Vlarisonic Mia 2 cildinizin derinlemesine temizlenmesinde sizlere yardımcı olur. Cildin elle yıkanmasına göre 6 kat daha temiz olmasını sağlar. Etkin tasarımı ile düzenli kullanımlarda cildinizle gözle görülür yenilenmelere neden olur. Temizleme sonrasında uygun başlığı ile uygulanan nemlendirici ürünlerde cildinize eşit olarak dağıtılır ve cildinizin nem dengesinin oluşmasında etkili olur. Sizde sağlıklı bir cilde sahip olmak istiyorsanız ilk olarak cilt temizliğine özen göstermelisiniz.

6 Kat Daha Temiz Cilt

                Cildin temiz olması iyi bir görünüşe sahip olması için ilk adımdır. Sizde cildinize hakkettiği önemi  vermek ve herkes tarafından beğenilen güzel bir cilde sahip olmak istiyorsanız cildinizi 6 kat daha iyi temizleyen Clarisonic mia 2 ile temizleyin.  Şarjlı olan bu ürün tek şarj ile sizlere 24 dakika boyunca kesintisiz kullanım sunacaktır. Sizde kullanım özelliklerine dikkat ederek kullanırsanız cildiniz ölü derilerden arınız ve daha güzel bir görünüşe sahip olur. Dış görünüşüne değer veren herkes sonic teknolojisi ile üretilmiş bu ürünü kullanıyor ve cildine hakkettiği değeri veriyor. Sizde kullanın ve temiz bir cilde sahip olun.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Clarisonic Mia 2 Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

agirroman …

3.8/ 5 puanladı

sephora'dan aldığım mia2 modelini bir aydır, iki günde bir kere duşta kullanmaktayım. tuşa bastığınız zaman bir dakika süren, yirmi saniyede bir duraklayarak yüzün başka bir bölgesine geçmeniz gerektiğini hatırlatan döngüleri var. boynuma da kullanmak istediğim için bir tur yetmediğinden ikinci kere basıyorum düğmeye. - Kaynak


emel ela

3.9/ 5 puanladı

slm arkadaşlar clarisonic mia 2 sephora ürünü 688 tl satın aldım. Harika bir ürün benin yüzümdeki değişiklikleri arkadaşlarım fark etti inanılmaz derecede güzelleşti cildim. sıkılaştı siyah nokta kalmadı. eşim içinde başlık istedim yüzündeki noktalar ve siyah lekeler kayboldu. - Kaynak