Clasy Net Mask Kullananlar

Clasy Net Mask, saç bakım ürünüdür. Bitkisel bileşenler kullanılarak üretildiği iddia edilmekle beraber ürünün tanıtıldığı ve satıldığı sitelerde bu bilgilere yer verilmiş olsa da bizler vermeyi uygun bulmuyoruz. Çünkü ürüne ait üretim – dağıtım – bilimsel araştırma ve kullanıcı odaklı klinik test sonuçlarına dair resmi evraklara ulaşılamamıştır. Kullanmadan önce laboratuarlarda detaylı analiz yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Fiyatı:

  • 59 TL’den başlayan fiyatlarla.

Clasy Net Mask Özellikleri:

  • Saç bakımında kullanılmaktadır. Ürünün bir çok vaadi olmasına karşın bu vaatleri buraya yazmayı uygun bulmuyoruz. Kullanmadan önce araştırınız, detaylı içerik bileşenlerinden emin olmanız için özel ya da devlet kuruluşlarının laboratuarlarında analiz ettiriniz.

Kullanımı:

  • Islak ya da nemli saça dağıtarak yediriniz. Ardından şampuanınızla yıkayınız. Haftada bir defe uygulayabilirsiniz.

Buna benzer diğer ürünlere ulaşmak için aşağıdaki sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Saç Dökülmesi ve Bakımı

Abone Olun
Bildir
4 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
NACİYE SEÇKİN
2 Eylül 2019 15:16

BU SAYFADA 3 ADET 59 TL DİYOR BENİM VERDİGİM SİPARİŞTE 2 KUTU 99 TL DENDİ BURDADA BİR HİLE VAR KUTUDA 450 GR YAZIYOR BANA GELEN 250 GR DIR BU FİRMANIN HERŞEYİ SAHTEDİR ARKADAŞLAR SAKIN KANMAYIN VE LÜTFEN EL ELE VEREREK TÜKETİCİ HAKEMYETİNE ŞİKAYET EDELİM BEN KENDİM BU FİRMADAN ŞİKAYETCİ OLACAĞIM KİMSE KİMSENİN DUYGULARIYLA OYNAMANIN HAKI YOKTUR SAÇLARIMDA HİÇ BİR DEGİŞİKLİK OLMADI HATTA DAHA FAZLA KURUDU.

Selma Turan
23 Mayıs 2019 14:28

ben siparis verdim yorumlarada katildim bakalim nasil cikicak ürün diye ve 20 küsür yorum geldi bana saclarim maff oldu diye ürün kötü geldi iade edilmiyo hep akmis kokmus geldi diye ve siparis verirken 450 ml diye siparis verip 250 ml geliyor kargocu geldi kargoyu almadim ben müsteri hizmetleri no hep mesgul calismiyo yorumlarda hep fake hesaplar yeni acilmis iyi olan yorumlar kötüler siliniyo ve kisiler engelleniyo Clasy Net Mask yada Clasy Care tavsiye etmiyorum

Tülay
21 Haziran 2019 07:00
Reply to  Selma Turan

Saçınıza iyi geldimi acaba sipariş vermek istiyorum 🤔

NACİYE SEÇKİN
2 Eylül 2019 14:57
Reply to  Tülay

KESİNLİKLE TAFSİYE ETMEM REKLAMDA GÖRDÜĞÜM ÜRÜNLE ALAKASI YOK SIRADAN BİR SAÇ KREMİ VAR İÇİNDE KUTUNUN BİRİ TAMAMEN AKMIŞTI VE ÇOK SIVI BİR KREM HİÇ BİR FAYDASI YOK ÜSTELİK ÇOK PAHALI 250 GR 2 KUYU GELMİŞ ZATEN BİRİ YARIYA KADAR AKMIŞTI BEN BUNU ONLARA İLETTİM TAMAM DEDİLER FAKAT ARAYAN SORAN YOK VERDİGİM PARA HARAM OLSUN.