Clasy Net Mask Kullananlar

Clasy Net Mask, saç bakım ürünüdür. Bitkisel bileşenler kullanılarak üretildiği iddia edilmekle beraber ürünün tanıtıldığı ve satıldığı sitelerde bu bilgilere yer verilmiş olsa da bizler vermeyi uygun bulmuyoruz. Çünkü ürüne ait üretim – dağıtım – bilimsel araştırma ve kullanıcı odaklı klinik test sonuçlarına dair resmi evraklara ulaşılamamıştır. Kullanmadan önce laboratuarlarda detaylı analiz yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Fiyatı:

  • 59 TL’den başlayan fiyatlarla.

Clasy Net Mask Özellikleri:

  • Saç bakımında kullanılmaktadır. Ürünün bir çok vaadi olmasına karşın bu vaatleri buraya yazmayı uygun bulmuyoruz. Kullanmadan önce araştırınız, detaylı içerik bileşenlerinden emin olmanız için özel ya da devlet kuruluşlarının laboratuarlarında analiz ettiriniz.

Kullanımı:

  • Islak ya da nemli saça dağıtarak yediriniz. Ardından şampuanınızla yıkayınız. Haftada bir defe uygulayabilirsiniz.

Buna benzer diğer ürünlere ulaşmak için aşağıdaki sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Saç Dökülmesi ve Bakımı

2
Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli!

1 Başlık Sayısı
1 Yanıt Verenler
0 Takip Edenler
 
En İlgi Çeken Yanıtlar
En Çok Yanıt Alanlar
2 Yorum Yapan Kişi Sayısı
  Abone Olun  
Bildir
Selma Turan

ben siparis verdim yorumlarada katildim bakalim nasil cikicak ürün diye ve 20 küsür yorum geldi bana saclarim maff oldu diye ürün kötü geldi iade edilmiyo hep akmis kokmus geldi diye ve siparis verirken 450 ml diye siparis verip 250 ml geliyor kargocu geldi kargoyu almadim ben müsteri hizmetleri no hep mesgul calismiyo yorumlarda hep fake hesaplar yeni acilmis iyi olan yorumlar kötüler siliniyo ve kisiler engelleniyo Clasy Net Mask yada Clasy Care tavsiye etmiyorum

Tülay

Saçınıza iyi geldimi acaba sipariş vermek istiyorum 🤔