Clinique All About Eyes Rich Kullananlar

Clinique All About Eyes Rich insanlar tarih boyunca hep güzellik üzerinden konuşmuşlardır. Güzellik ve etkisi her dönemde etkili olmuştur. İnsanların özellikleri ve istekleri günden güne değişmekte ve farklılaşmaktadır.  Değişim değişen dünya üzerinde neredeyse bir zorunluluk olmuştur. Cildimiz bizi dışarıya yansıtan ilk kimliğimizdir. Bu nedenle cildimize gösterdiğimiz önem bizim daha kolay fark edilmemize yardımcı olur. Sağlıklı cilde sahip olmak ise sanıldığı kadar zor değildir. Profesyonel bakım yaptıramayan insanlar evde birkaç metotla kolayca cilt bakımlarını büyük ölçüce yapabilirler. Cilt bakımının ilk basamağı cildimizi iyi tanımaktan geçer. Cilt tipimizi bilmezsek ona herhangi bir bakım uygulayamayız. Bu nedenle ilk olarak cildimizi iyi tanımamız gerekmektedir. Cilt tipimize göre bakım ürünleri kullanmak cildimizin daha bakımlı görünmesine yardımcı olur.

Sağlıklı Gülümseme

İnsanların bir diğer insan üzerinde en iyi etki bıraktıkları etkenlerden ilk sırada gözler gelir. Bu nedenle de sağlıklı gülümseme oldukça önemlidir. Göz çevresinde oluşan cilt problemleri sizlerin yüzünüzde ki ifadenin değişmesine neden olur. Oluşan şişlikler ve morlukları gidermek için clinique  all about eyes rich yoğun göz çevresi bakımıyla sizlerin gözlerinizin etrafında ki sorunların giderilmesine yardımcı olur.

Göz Çevresi İçin Yoğun Bakım

 Göz çevresinde oluşan halkalar günlük yaşam içerisinde sürekli olarak uykusuzluk sürekli bilgisayar ekranına bakma gibi etkenler nedeniyle çoğu insanda karşılaşılan sorunlardan biridir. Şimdi bu sorunların çözülmesinde clinique all about eyes rich sizlere yaptığı yoğun bakımla yardımcı olmaya çalışmaktadır.

Botanik içeriği ile göz çevresinde oluşan şişlikleri indirir. Kollagen üretiminin hızlanmasında rol oynar ve oftamaloji testleriden geçmiştir. Yılların dermatolojik deneyimi ile üretilmiş olan clinique all about eyes rich zararlı etkilere karşı cildinizin nem bariyerinin güçlenmesine yardımcı olur. Cildimizin güzel olması daha hoş görünmemize yardımcı olur. Bununla birlikte uygulanan doğru makyaj teknikleri görünüşümüzde olumlu etkiler bırakır.

Sizde cildinize kullanacağınız ürünlerin etkilerini iyice araştırın. Clinique her ürünü için 600 kişi üzerinde en az 12 test uygulamaktadır. Ayrıca ürünler alerjik içerik  ve parfüm içermemektedir. Sizde sağlıklı gülümseme için kaliteyi tercih edin.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Clinique All About Eyes Rich Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

Julide Derya

2/ 5 puanladı

2 gündür kullanıyorum ama malesef göz çevremi tahriş etti. Bir çok yorumda aynı şikayet var. - Kaynak


Dilana

4.6/ 5 puanladı

ürünü çok severek kullanıyorum göz çevremin nem dengesini koruyor göz makyajımın da daha kaliteli olmasını sağlıyor - Kaynak


Opera

2/ 5 puanladı

Parfümsüz formülü ile alerjik yapılı gözlerim için denediğim bu krem, benim gibi problemsiz göz çevresi sahiplerine ortalama nem etkisinde bir seçenek ama ismindeki vaade uygun düşen çoklu etkiyi sağladığını düşünmüyorum. Ambalaj kullanımı pratik ve hijyenik gelmiyor, çok kuru göz çevreleri için de yeterli olacağını düşünmediğim bir ürün! Fiyatına denk, çok daha başarılı ürünler mevcutken; bir daha almayı tercih etmem. - Kaynak


Kavala70

2.5/ 5 puanladı

Üründen 2 kutu kullandım. İlk kullandığımda oldukça beğendiğimden ikincisini de almıştım fakat daha sonra nemlendirmesi yeterli gelmedi. Yoğun nemsizlik yaşamayanlar için günlük kullanım için tavsiye edebilirim. Ancak benim gibi yoğun nem arayanlara yeterli gelmeyecektir. Ambalajının kavanoz formunda olması ise hijyen açısından sıkıntı yaratabilir. - Kaynak