Clinique Anti Blemish Fondöten Kullananlar

Clinique Anti Blemish Fondöten Dünyada yapılan her şeyin öncesinde bir hazırlık evresi elbet vardır. Uygulama yapılacak yüzeyi, uygulanacak maddeye hazır hale getiren bu aşama asla atlanmaması gereken bir aşamadır. Çünkü bu uygulama yapılmazsa yüzey, uygulama yapılan maddeye tepki gösterebilir.

Kadınları günlük veya bazı zamanlarda güzelleşmek adına yaptıkları makyajdan önce de cilde bir hazırlık uygulaması yapılmalıdır. Bu hazırlık cildi koruyacaktır. Bu koruyucu maddeye Clinique Anti Blemish Fondöten denir. Cilde sürülen bu madde, cildi makyaja hazırlar ve makyaj malzemesinin uzun süreli kullanımda cilde zarar vermesini engeller.

Ürünü nasıl kullanmak gerekir?

Bayanlar Clinique Anti Blemish fondöteni ciltlerine uygularken fırça, sünger veya ellerini kullanarak ürünü ciltlerine sürmektedirler. Ancak bu yöntemler arasında en pürüzsüz şekilde fondöteni süreceğiniz yöntem fırçadır. Ayrıca fondöteni kullanırken aşırıya kaçmamak gerekir. Fondöteni fazla kullanırsanız, fazlalıklar yüzünüzde topaklanır ve kötü bir görüntü oluşturur. Hem de fondöten kurumadan yüzünüze dokunursanız, parmaklarınızın değdiği yerlerde iz kalır ve izi yok etmek güç olabilir.

En etkili yöntem fırçadır

  • Yüzünüze Clinique anti blemish fondöteni pürüzsüz ve homojen bir şekilde bir dağıtabilmek için fırçadan vazgeçmeyin. Ancak fırçayı kullanırken cildinize yatay tutarak uygulama yapın. Dik tuttuğunuz takdirde kıl uçları benekler bırakır. Fondötenin kalıcı ve sağlam olması için, fondöteni sürdükten sonra üzerine bir miktar pudra sürebilirsiniz. Uzun süre bozulmadan kalabilen bir fondöten sayesinde, gün içerisinde sürekli makyaj tazelemek zorunda kalmazsınız.
  • Kullanacağınız Clinique anti blemish fondötenin kalitesinden ziyade, sizin ürünü kullanış tekniğiniz de fondötenin kalıcılığı ve canlılığını etkileyen bir diğer faktördür. Yanlış tekniklerle uygulanan fondöten kalıcı olmayacaktır ve gün içinde sürekli olarak makyajınızı tazelemek zorunda kalacaksınız. Kullana kullana kendi tekniklerinizi de bulabilirsiniz ve kendinize farkınızı ortaya koyarak güzelliğinizi ispatlayabilirsiniz.
Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Clinique Anti Blemish Fondöten Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

Ceydabyjade

4/ 5 puanladı

Beğenmeyeni yok sanırım başarılı bir fondöten :) Güle güle kullan canım ^^ - Kaynak


Dolap Perisi

4.2/ 5 puanladı

Farklı tipteki ciltlere tek bir ürün sağlayabilmesi oldukça güzel..Clinique sanıyorum bu yüzden tercih ediliyor :) Yani ürünün sana uymayıp elinde kalma riski düşük..Sürülünce yüzü pembeleştirmiyorsa listeme ekleyebilirim rahatlıkla ;) - Kaynak


Ness

4.6/ 5 puanladı

Cilt tipimle oldukça uyum sağlayan bir fondöten oldu Anti Blemish. T bölgem normalde parlama yapmaya çok müsait ama orta kapatıcılıktaki bu fondöten gün içerisinde hiç parlama yapmıyor ayrıca kızarıklıkları çok iyi tolare ediyor. İlk kullanmaya başladığımda pul pul olan görüntüden şikayet etmiştim ancak bunun cildimi nemlendirmediğimden kaynaklandığını öğrendim. Cilt temizliğimi yapıp nemlendirdikten sonra uyguluyorum ve çok memnunum. Kesinlikle tavsiye ederim. - Kaynak


Opera

3.5/ 5 puanladı

Kısa süreli sivilce dönemlerimde kullanmak için aldığım bu fondötenin kapatma performansı yüksek ama sivilce tedavisini destekleyici formülü nemsiz cildimi çok kurutuyor! Sivilceli zamanlarımda daha light nemlendiriciler tercih ettiğim için de, ürünün görüntüsünü canlandıramadım pek! Oldukça mat ve örtücü etkisi kuvvetli. - Kaynak