Corega Kullananlar

Corega diş protezlerini yerlerini tespit etmek ve protezlere rahatça alışmak ve yemekleri rahatça yiyebilmek için hazırlanan bir ilaçtır. Damak ve protezler arasında oluşan boşlukları doldurarak buralara baskı yapıp yer sağlar ve protezlerin sabit durmalarını sağlayabilmektedirler.

Protezde yeni nesil

Corega Protezlerin kaymamalarının yanı sıra oluşabilen boşluklara kaçan yemek artıklarının ağızda yaptığı o pis kokuları önlerler. Boşlukları doldurarak buralara kaçacak yemek artıklarının yer yapma olasılığını en aza indirirler. Uzmanlar tarafından belirtilen bilgilere göre bu gibi durumlarda ağızdaki pis kokuyu, boşluklara giren yemekler yüzünden oluştuğu bildirilmektedir.

Yapışkan bir dolgu ile damak ile protez arasında bir yastık görevi yapan Corega, aynı zamanda diş içerisinde ve diş protezleri üzerinde oluşabilecek bakteriler ile savaşabilmektedir. Ağızda oluşan bakterilerin gelişimini engeller ve ağız kokularını giderir. Kullanımı ile hem temizlik hem de ferahlık verir.  Diş temizliğinde ve tedavilerinde diş hekimlerinin tavsiye ettiği ilaçlar arasında yer almaktadır. Diş temizliği ile ilgili olarak çeşitli bileşenler ile hazırlanmış, bir sürü macun ürünü de ayrıca bulunmaktadır.

Abone Olun
Bildir
19 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Bayram
30 Nisan 2016 14:25

Yalan kardesim ben aldim kullaniyorum hiçte memnun degilim goreca kocaman bir yalansin

ALi Tunc6686
7 Temmuz 2017 10:35
Reply to  Bayram

Arkadaş doyru söylüyor bende hiç memmun deyilim

ADİL DOĞANDÜNDAR
15 Ocak 2016 19:02

corega yapıştırıcı için yapılan tüm reklamlar kocaman bir YALAN,YALAN, KATIKSIZ YALAN. KANITLAYABİLİRIM. URUNU DEGİŞTİRDİM RAHAT ETTİM. YENİ ÜRÜN FAZLASIYLA ÜSTÜN. TAMAMEN YALAN REKLAM YAPIYORSUNUZ.

ADİL DOĞANDÜNDAR
15 Ocak 2016 19:06

AŞAGIDA MEMNUNUM DİYEN ŞARLATALANLARDA TAMAMEN YALAN SÖYLÜYORLAR, UTANMADAN. BAŞKA BİR ÜRÜNLE İLGİM YOK. AYRICA KOREGANIN TEMİZLEME TABLETİNİ KULLANIYORUM VE ÇOK MEMNUNUM. SAHTEKAR YALANCILARA RAGMEN, YAPIŞTIRIYOR OLSA NİYE YALAN SÖYLEYEYİM YUKARIDA YAZAN SAHTEKARLAR GİBİ.

Ayşe
4 Mart 2016 03:45

Yeni marka dediğinizi adını ogrenebilirmiyim..

Bayram
30 Nisan 2016 14:29

Tavsiye edebilceginiz marka varmi arkadaşlar

coşkun
5 Ocak 2016 00:43

Bendekullaniyorum cok guzel memnunum mideme nasil gelir korkum bu.

Esat. Atlı
25 Haziran 2015 02:48

Ben yıllardır kullanıyorum. Çok memnunum özellikle dişetlerim şiştiğinde birşey yemek işkence
Gibi olduğunda corega sürüyorum dünyalar benim oluyor daha ben diş hekimine tavsiye ettim
Yeni diş yaptıran hastalar için birebir dişler alışıncaya kadar hiç acı çekmiyor insan.

Corega Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

desdinova

3.5/ 5 puanladı

derdi bulunmayan ve hedef kitle olmayan kişilerce reklamı başarısız bulunan, gayet başarılı ürün. - Kaynak


ironie

3.6/ 5 puanladı

diş hekimleri öneriyormuş. şu diş hekimleri de ipanayı önerir, signali önerir, ne çıkarsa önerilir, anlamadık gitti. - Kaynak


melaba ben telatabiden dipsi

3.9/ 5 puanladı

yillardir findik yiyemeyen amcayi findikla kavusturan yapisitirici jel. tesekkurler corega. - Kaynak


kucuk prensin arkadasi

3.7/ 5 puanladı

reklamında insanları tükürten ve bu sebeple nefretimi kazanmış diş bilmem nesi ürünü. o nasıl bir reklam anlayışıdır, çözebilmiş değilim. - Kaynak


cok kara kislar gordum

3.9/ 5 puanladı

bu aralar reklamları gözüme çarpan takma diş yapıştırıcı ürün satan marka.reklamlarda oynayan adam ise hiç yabancı gelmedi.bir zahmet programında şemsiyeli bir yarışmacı olarak izlemiştik bu adamı.halbuki ajans oyuncusuymuş zamanında kandırmışlar bizi. - Kaynak