Corega Kullananlar

Corega diş protezlerini yerlerini tespit etmek ve protezlere rahatça alışmak ve yemekleri rahatça yiyebilmek için hazırlanan bir ilaçtır. Damak ve protezler arasında oluşan boşlukları doldurarak buralara baskı yapıp yer sağlar ve protezlerin sabit durmalarını sağlayabilmektedirler.

Protezde yeni nesil

Corega Protezlerin kaymamalarının yanı sıra oluşabilen boşluklara kaçan yemek artıklarının ağızda yaptığı o pis kokuları önlerler. Boşlukları doldurarak buralara kaçacak yemek artıklarının yer yapma olasılığını en aza indirirler. Uzmanlar tarafından belirtilen bilgilere göre bu gibi durumlarda ağızdaki pis kokuyu, boşluklara giren yemekler yüzünden oluştuğu bildirilmektedir.

Yapışkan bir dolgu ile damak ile protez arasında bir yastık görevi yapan Corega, aynı zamanda diş içerisinde ve diş protezleri üzerinde oluşabilecek bakteriler ile savaşabilmektedir. Ağızda oluşan bakterilerin gelişimini engeller ve ağız kokularını giderir. Kullanımı ile hem temizlik hem de ferahlık verir.  Diş temizliğinde ve tedavilerinde diş hekimlerinin tavsiye ettiği ilaçlar arasında yer almaktadır. Diş temizliği ile ilgili olarak çeşitli bileşenler ile hazırlanmış, bir sürü macun ürünü de ayrıca bulunmaktadır.

Abone Olun
Bildir
19 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Ali Günay
30 Ocak 2017 11:50

Üst protez için 3 yıla yakındır kullanıyorum, çok memnunum. Çok fazla çay ve sulu şeyler tükettiğinizde tutma gücü azalsa da, sabah işe giderken kullanıp çıkıyorum akşam eve dönene kadar etkisi sürüyor.

Metin
27 Ocak 2017 02:17

Allah razı olsun bulandan üst protein, tutmuyordu yemek yerken çıkıyordu, Çok memnun kaldım

M Ali ÇAKIRÖZER
31 Aralık 2016 12:09

Kullanıyorum ama reklaminizda belirttiginiz gibi uzun muddet değil 4 veya 5 saat yapıstırma süreci eczaneden
Yeni aldım taklit olabilirmi nasıl anlarım, kullanimimi kutu üzerindeki perspetüfe göre yapıyorum vereceğiniz cevaba göre hareket edeceğim zira aldatılmaya tahammülü olmıyan kişliğe sahibim saygılar.

Mehmet Turantekin
4 Ekim 2016 22:52

Ben 2 yıldır kullanıyorum çok da memnunum…

Corega Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

desdinova

3.5/ 5 puanladı

derdi bulunmayan ve hedef kitle olmayan kişilerce reklamı başarısız bulunan, gayet başarılı ürün. - Kaynak


ironie

3.6/ 5 puanladı

diş hekimleri öneriyormuş. şu diş hekimleri de ipanayı önerir, signali önerir, ne çıkarsa önerilir, anlamadık gitti. - Kaynak


melaba ben telatabiden dipsi

3.9/ 5 puanladı

yillardir findik yiyemeyen amcayi findikla kavusturan yapisitirici jel. tesekkurler corega. - Kaynak


kucuk prensin arkadasi

3.7/ 5 puanladı

reklamında insanları tükürten ve bu sebeple nefretimi kazanmış diş bilmem nesi ürünü. o nasıl bir reklam anlayışıdır, çözebilmiş değilim. - Kaynak


cok kara kislar gordum

3.9/ 5 puanladı

bu aralar reklamları gözüme çarpan takma diş yapıştırıcı ürün satan marka.reklamlarda oynayan adam ise hiç yabancı gelmedi.bir zahmet programında şemsiyeli bir yarışmacı olarak izlemiştik bu adamı.halbuki ajans oyuncusuymuş zamanında kandırmışlar bizi. - Kaynak