Corega Kullananlar

Corega diş protezlerini yerlerini tespit etmek ve protezlere rahatça alışmak ve yemekleri rahatça yiyebilmek için hazırlanan bir ilaçtır. Damak ve protezler arasında oluşan boşlukları doldurarak buralara baskı yapıp yer sağlar ve protezlerin sabit durmalarını sağlayabilmektedirler.

Protezde yeni nesil

Corega Protezlerin kaymamalarının yanı sıra oluşabilen boşluklara kaçan yemek artıklarının ağızda yaptığı o pis kokuları önlerler. Boşlukları doldurarak buralara kaçacak yemek artıklarının yer yapma olasılığını en aza indirirler. Uzmanlar tarafından belirtilen bilgilere göre bu gibi durumlarda ağızdaki pis kokuyu, boşluklara giren yemekler yüzünden oluştuğu bildirilmektedir.

Yapışkan bir dolgu ile damak ile protez arasında bir yastık görevi yapan Corega, aynı zamanda diş içerisinde ve diş protezleri üzerinde oluşabilecek bakteriler ile savaşabilmektedir. Ağızda oluşan bakterilerin gelişimini engeller ve ağız kokularını giderir. Kullanımı ile hem temizlik hem de ferahlık verir.  Diş temizliğinde ve tedavilerinde diş hekimlerinin tavsiye ettiği ilaçlar arasında yer almaktadır. Diş temizliği ile ilgili olarak çeşitli bileşenler ile hazırlanmış, bir sürü macun ürünü de ayrıca bulunmaktadır.

Abone Olun
Bildir
19 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
zeynep nazan bostan
26 Ekim 2017 14:37

Corega yapıştırıcısı, uzun süre dayanmıyorum, aynı zamanda kullandığınız tüpün kapattığınız yerinde donuyor, yani ertesi gün kullandığınızda o kısmı ziyan etmeniz gerek, ilk günlerde anlamamıştım sürüp takınca protezi damağım acıyordu. yani o donan kısım acıtıyordu.
İkinci şikayetim ise tüplerin hemen hemen yarıdan fazlasının hava olduğu , sıktığınız zaman anlaşılıyor, yarı boş tüpler, belki bir miktar hava olabilir ama bunlar çok faza. kısa zamanda tükeniyor.
Şu anda yeni bir marka arama arayışındayım.

Böylesine marka olmuş bir markaya yakışmıyor bu eksiklikler…

Halil Çakır
25 Kasım 2017 14:26

Romson market te var 9tl

salih demir
3 Eylül 2017 19:43

ben eczane fiyatlarından bıkktım 15 ila 23lira arasın da kim neye tutturursa ona satıyor bunun bir çaresi yokmu üretici firma buna bir çözüm bulamıyormu

raife
28 Temmuz 2017 17:52

corega toz bulamıyorum

İsmail Demiray
16 Mart 2017 21:14

Eczanelerde internete göre pahalı. 23 lira olan eczanede ürün internette 16 tl. üst protezimi dolgu yaptırdım yapıştırıcı kullanmadan idare ediyorum, yapıştırıcı maliyeti yarı yarıyü düşmüş oldu. Temizleme tabletini de her gece yarım kullanıyorum ayni etkiyi görüyorum oradan da yarı tasarruf ettim. Heeee emekliyiz sonuçta.

Corega Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

desdinova

3.5/ 5 puanladı

derdi bulunmayan ve hedef kitle olmayan kişilerce reklamı başarısız bulunan, gayet başarılı ürün. - Kaynak


ironie

3.6/ 5 puanladı

diş hekimleri öneriyormuş. şu diş hekimleri de ipanayı önerir, signali önerir, ne çıkarsa önerilir, anlamadık gitti. - Kaynak


melaba ben telatabiden dipsi

3.9/ 5 puanladı

yillardir findik yiyemeyen amcayi findikla kavusturan yapisitirici jel. tesekkurler corega. - Kaynak


kucuk prensin arkadasi

3.7/ 5 puanladı

reklamında insanları tükürten ve bu sebeple nefretimi kazanmış diş bilmem nesi ürünü. o nasıl bir reklam anlayışıdır, çözebilmiş değilim. - Kaynak


cok kara kislar gordum

3.9/ 5 puanladı

bu aralar reklamları gözüme çarpan takma diş yapıştırıcı ürün satan marka.reklamlarda oynayan adam ise hiç yabancı gelmedi.bir zahmet programında şemsiyeli bir yarışmacı olarak izlemiştik bu adamı.halbuki ajans oyuncusuymuş zamanında kandırmışlar bizi. - Kaynak