Corine de Farme Ürünleri Kullananlar

Corine de Farme Ürünleri, Fransız kozmetik markalarından biridir. İlk defa 1969 yılında kurulmuş olsa da büyük çaplı faaliyetlerine 2011 yılında başlamıştır. Yüksek yoğunluklu doğal – organik hammaddelerden elde edilmiş ürün ağı ile ön plana çıkmaktadır. Ülkemizde resmi bir merkezi yoktur. Ancak ürün yelpazesinin bir kısmı tanınmış markaların reyonlarında satılmaktadır. Toplam 60 ülkede satış yapan marka 2014 – 2015 – 2016 – 2017 yıllarında Victoria Beauty ödülleri almaya layık görülmüştür. Partner şirketler arasında Inessance, Phyto, Evian markaları vardır. Ürün ağındaki kategoriler genel olarak Bebek bakım, Organik Bakım, Yüz ve Vücut, Saç Bakım, Güneş Koruyucuları vardır. Ürünlerden bazıları fiyatları ve açıklamaları ile birlikte aşağıda eklenmiştir. Corine de Farme Ürünleri kullananlar yorumlarını sitemize bırakabilirler.

Corine de Farme Ürünleri Özellikleri, Faydaları:

  • Corine de Farme Micellar Gel Refreshing

29 TL olan ürün 500 ml içeren pompa başlıklı şişelerde satılmaktadır. Formülündeki ana etken maddeler Peygamber Çiçeği ve Hibiskud’dür. Makyaj ve günlük kirin cildtten uzaklaştırılmasını sağlamak üzere geliştirilmiş olup tahriş etkenleri oluşturmaz.

  • Corine de Farme Purity Micellar Water

100 ml’dir. 16 TL fiyatına sahiptir. Göz makyajının temizlenmesinde uygulanan ürün Misel teknolojisi ile elde edilmiştir. Cildin yumuşatılmasına yardımcı olabilir.

  • Corine de Farme Micellar Bi Phase

19 TL olup 100 ml içeren şeffaf plastik şişelerde satılmaktadır. Göz ve çevresinin günlük bakım ve temizleme işlemlerinde kullanılmaktadır. Paraben içermemektedir.

  • Corine de Farme Detox Anti Pollution Face Mist

ECO CERT organik sertifikası vardır. 100 ml içeren püskürtme başlıklı şişededir. Şeftali çiçeği, Yer Minesi ana aktif bileşenlerdendir. Gün içerisinde dilenilen sıklıkla kullanılabilir. Cildin ferahlatılmasına – nemlendirilmesine yardımcı olabilir.

  • Corine de Farme Detox Shower Cream

300 ml içeren şişelerde satılanşampuan saç dökülmesi ve bakımına yardımcı olabilir. Hassas ciltler dahil tüm saç – cilt tiplerinde tercih edilebilir. Islak saça dökerek birkaç dakika köpürtünüz ve yıkayınız.

Corine De Farme Güneş Kremi

 

Abone Olun
Bildir
1 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Sinem
7 Aralık 2018 21:30

Miceller suyu 3 gün ıcınde yuzumu aşırı hassaslaştırdı ve şuan ne sürsem yüzüm yanıyor göz kapaklarım bile kurudu dudak cevrem ve burun kenarlar pul pul dokuluyor derısı yandı resmen asla tavsıye etmıyorum.