Cranberola Kapsül Kullananlar

Cranberola Kapsül, ana etken maddesi Büyük Meyveli Vaksiniyum ekstresi olan ürün besin takviyesi olup 30 kapsül içeren ambalajlarda satılmaktadır. Türkiye’de üretilmiştir. Mega – Farma markasına aittir. Kalori değeri sıfırdır.

Fiyatı:

  • 52 TL’den başlayan fiyatlarla.

İçeriği:

  • Turna Yemişi
  • Zerdeçal

Cranberola Kapsül Özellikleri:

  • İçerikte adı geçen maddelerin verebileceği yararları barındırabilir. Normal beslenme yerine geçemez. Yetişkinler için geliştirilmiştir. Takviye edici gıdadır.

Kullanımı:

  • Günde bir kapsül tok karnına su ile birlikte içilmelidir.

 

TURNA YEMİŞİ VE FAYDALARI

Turna yemişi, çekirdeği olmayan hafif ekşi tadında olan kızılcık meyvesine benzeyen bir meyedir. İçerisinde kalsiyumdan proteinlere kadar birçok faydaları olduğu tespit edilmiştir. Faydaları olarak en önemlisi yapılan araştırmalarda kanseri önlediği ortaya çıkmıştır. İçerisinde bulunan besin değerlerinden dolayı kanser virüsünü önlediği kanıtlanmıştır. Bunun yanında ülser hastalığına oldukça yararlı bir meyve olduğu da bilinmektedir. Çünkü zararlı maddelerin mide duvarına ulaşmasını engellediği için ülser i önleme özelliğine sahip bir meyvedir. Soğuk algınlığı ve gribe karşı kış mevsiminde çokça tüketilmelidir. İçerisinde bulunan kalsiyum sayesinde gribal hastalıklara karşı birebir olan meyvedir. Sağlıklı yaşam için kullanılması tavsiye edilen en önemli meyvelerden biri olma özelliğine sahiptir.

Bu tür ürünleri kullanmadan önce doktorunuza danışınız. İlaç değildir.

Buna benzer gıda takviyelerini incelemek isterseniz aşağıdaki kategorimizi kontrol edebilirsiniz.

Abone Olun
Bildir
1 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Zahide
23 Aralık 2018 16:33

Cranberola Kapsülü hamileler de kullanabilir mi?