Curveneck Boyun Egzersiz Aleti Kullananlar

Curveneck Boyun Egzersiz Aleti, boyun düzleşmesine yönelik uygulamalarda tercih edilebilir. Boyun egzersizlerinde yapılan yanlışlıklar nedeni ile bu egzersizin doğru olarak yapılabilmesine olanak tanımak amacı ile üretilmiştir. Doğru – dengeli egzersiz yapma imkanı sunarak boyun omurgasına destek olabilir. Boyun düzleşmesinden kaynaklanan ağrıların azaltılmasına yardımcı olabilir. Kolay kullanım imkanı sunar. Curveneck Boyun Egzersiz Aleti kullananlar yorumlarını sitemize bırakabilirler.

Fiyatı:

  • 175 TL’den başlayan fiyatlarla.

Curveneck Boyun Egzersiz Aleti Özellikleri:

  • Boyun – sırt – kürek kemikleri – omuz ağrılarının azaltılmasına yardımcı olabilir.

Boyun Ağrısı Nedenleri:

Özellikle sürekli sabit bir şekilde masa başında çalışanlar boyun ağrıları yaşamaktadır, bunun birçok sebebi olmakla birlikte genel olarak yanlış oturmak, ergonomi araçlarını yanlış tercih etmek, bilgisayara bakıyorsanız hizasını yanlış ayarlamak gibi temek birkaç neden sayabiliriz.

Gün içerisinde sürekli olarak yapılan hatalar zamanla kronikleşmekte ve sonrasında boyunla ilgili sorunlar yaratmaktadır. Sürekli oturuyorsanız 40 dakikada bir kalıp hafif esneme hareketleri yapmak kasları rahatlatacak ve kan akışını normalleştirecektir.

Çok ağrı yaşanıyorsa mutlaka doktora görünmelisiniz. Yönlendirme sonrası fizik tedavi ve benzer tedavi yöntemleri tercih edilebilir.

Kullanımı:

  • Kullanımını daha iyi anlayabilmeniz için aşağıdaki video ve görseli incelemenizi öneririz.

Buna benzer diğer aletleri – elektronik cihazları incelemek için aşağıdaki kategorilerimizi kontrol edebilirsiniz.

Curveneck Boyun Egzersiz Aleti

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör