Cymbalta Kullananlar

Cymbalta

Benzer Ürünler

Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli!

264 Yorum - "Cymbalta"

  Abone Olun  
Bildir

Cymbalta hayatımda bu kadar berbat bir ilaç daha görmedim… başlaması ayrı bırakması rezalet… 5. Gundeyım almıyorum 30 mg sadece geceleri gunde 1tane içiyordum nevraljik baş ağrım için… içmez olaydım… bırakırken ki yan etkileri resmen yürüyen ölüyüm… aşırı stressliyim ya ağlıyorum ya gülüyorum elektirik çarpması gibi oluyor başım vücudum.. ellerimde çenemde kasılmalar ve uyuşmalar titremeler aşırı mutsuzluk yahut biranda mutluluk… üşüme grip hali.. konusma bozuklukları yürüme zorlukları adaptasyonda sıkıntılar.. kısacası hersey hersey… ölüyorum sanki sakın bu ilaca baslamayın bırakması berbat acılı… yarın doktora tekrar gidiyorum… benim gibi yaşayanlar varsa bu işkence ne zaman bitecek lütfen yazın bana..

Gul hanim ben 14senedir deprasyon hastasiyim fibromiyalji panik atak aksiyete karisik kisacasi icmedigim cok az sayida ilac kalmisdir efeksir bilhasaa 300mgramlara ciktik ama ben onun gibi nalet ilac gormedim neyse cok zor zamanlar gecirdim sonra istanbul sislide ozel apeks tip merkezi norolog jale agaogluna gittim tavsiye uzerine allgim cik sukur bana cimbalta basladi 4yildir kullabiyorum 60ciktim simdi otuzluk devam ediyorum gercekden hayata dondum her insanda yan etkilerin ayni olacak diye birsey yok insani hayata bagliyor normal insan oluyor ve hayata devam ediyorsun doktorunuza ilaciniza guvenin diktorlar baslamasinida sonlandirmasinida biliyor suze tavsiyem doktorunuza kontrollerinizi aksatmayin vede ilacinizi kendi kafaniza gore birakmayin… Devamını oku

CEYMBALTA İLACI İYİKİ KULLANMIŞIM KENDİME GELDİM ANKSİYATE PANİK KORKU AĞRILARIM KISACA YENİDEN DOĞDUM DİYEBİLİRİM BU İLAÇ BİR MUCİZE İLK 4.GÜN DAHİ ÇOK KORKTUM ÜŞÜDÜM TİTREDİM KAFAM KARMA KARIŞIK OLDU FAKAT DR.UM ENDER ÇAPKININ DEDİKLERİNİ DİNLEDİM SABRETTİM VE GERÇEĞİ GÖRDÜM.ŞİMDİ DOKTORUMA 14.MARTTA KONTROLE GİDECEĞİM VE ONA TEŞEKKÜRLER EDECEĞİM .BU İLAÇTAN SON DERECE MEMNUNUM SAĞLICAKLA KALIN UNUTMAYINKİ SAĞLIK HORMONLAR VE KAFA İYİ OLUNCA VARDIR.

Aynen size katiliyorum😊

1 8 9 10