Delice Solaire Havuç Yağı Kullananlar

Delice Solaire Havuç Yağı, siyah havuçların yağından elde edilmiş olan ürün 150 ml içeren sprey başlıklı şişelerde satılmaktadır. Güneş bakım yapı olup aynı ürünün krem formu da mevcuttur. Bronzlaşma çalışmalarına yardımcı olabilir. Tüm cilt tiplerinde kullanıma uygun olan ürünü Havuç ve havuç ürünlerine karşı alerjisi olanlar uygulamamalıdır.

Fiyatı:

  • 29 TL’den başlayan fiyatlarla.

Delice Solaire Havuç Yağı Özellikleri, Faydaları:

  • Yardımcı bileşenlerine dair bilgilere ulaşılamamıştır.
  • Sağlıklı bronzlaşmaya destek olabilir.

Kullanımı:

  • Güneşlenmeye başlamadan önce bronzlaşmasını istediğiniz vücut bölgelerine birkaç kez püskürterek sürünüz.

Tüm güneş kremlerine ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Aşağıda yazılanlar ürün tanıtımına ait değildir.

Makyaj Malzemelerini Bronz Tenine Adapte Etmenin Yolları

  • Esmer ten rengine sahip kadınlar makyaj konusunda oldukça şanslılar. Ortamda bulunan ışık ve tonların uyumu en çok onları ön plana çıkarıyor. Makyaj ten rengiyle oldukça uyumlu olmalıdır.
  • Esmerlere kolay ve pratik şekilde makyaj yapılabildiği için çoğu kadın bronz bir tene sahip olmak ister. Esmer biri sadece klasik ve monoton renkler kullanıyorsa bu makyaj yapmayı bilmediğini gösterir.

Ten ve Makyaj Uyumu

Esmer kadınlar makyaj yapmadan önce tenini, ten rengini çok iyi tanımalı. Makyaj malzemelerini kullanmak kadar tenine uygun makyaj malzemelerini kullanmakta önemlidir.. Makyaj yaparken dikkat edilecek faktörlerden diğeri ise saç rengidir. Yaptığınız makyaj yüz hatlarınızla ve saç renginizle adapte olmalı. Yüzünüzü yaşlı ve solgun gösteren renklerden uzak durmalısınız.

Makyajı Bronz Tenine Adapte Etmenin Yolları

Esmerler bronzlaşma tenine açık renkte bir makyaj kullanmamalıdır. Örneğin; pembenin soluk bir tonunu kullandığınızda bu yüzünüzü solgun gösterir. Bu tür renklerden kaçınmalısınız. Gözlerinize en uygun olabilecek eyeliner unutmayın ki ince olmalıdır. Yüzü ve hatları belli etmek ön plana çıkarmak için bu tarzda bir uygulama yapmalısınız.

Daha Yoğun ve Vurgulu Makyaj İçin; Kontur

Yüzünüzü ve yaptığınız makyajı herkesin görmesini istiyorsanız kontur tekniği tam size göredir. Kontur: İşin aslına baktığımızda ışık ve makyaj tonları yardımıyla yüzdeki sivilceleri, siyah noktaları kapatmaya var olan güzelliği ön plana çıkarmaya yarayan bir tekniktir. Son zamanlarda kadınların rağbet ettiği bu teknik o kadar olumlu sonuçlar vermektedir ki yüzdeki büyük burnu küçük göstermekten tutunda yüzünüzde istemediğiniz güzel görünmenizi engelleyen çoğu şeyi gizler ve buda size özgüven getirir. Aynaya baktığınızda bambaşka bir kişi görürsünüz üstelik bu durum sizin makyajı vücutla birleştirmenize ve kendinizi daha iyi ifade etmenize olanak sağlıyor.

Yüze En Uygun Fondöten

Esmerler makyaj alışverişinde fondöten de bir hayli zorlanırlar. Bazen tenine uygun fondöteni bulamayan kadınlar açık renk fondöten kullanır. Her ne kadar açık renk fondötenin bronzer ile açığını kapatmaya çalışsalar da yinede istedikleri kıvamı tutturamayabiliyorlar. Koyu renk fondöten seçmek akıllıca olacaktır. Yüzünüz istediğiniz şekilde olur.

Esmerler İçin Ruj Önerileri

Esmer yüze sahip olanların ilk yapacağı şey açık ve solgun gösteren renklerden kaçınmak olmalı. Dudaklarınızda kullanacağınız ruj size bambaşka bir hava katacaktır. Yüzünüzü kimliği dudaklarınızdır. Canlı ve teni yansıtan parlak renkleri tercih etmelisiniz. Dudaklarınızda kullanacağınız renkler sıcak ve tene uyumlu olmalıdır. Rujda öncelik kırmızı renge verilmelidir. Ardından sizinle bütünleşen bordo rengini kullanabilirsiniz. Bordo esmerlere en çok uyan renktir. Bordonun renklerini kullanmak yine vücudunuzla dudaklarınızın uyumu açısından önemlidir.

Göz Makyajı Nasıl Olmalı?

Esmerler göz makyajı yaparken seçim yapmakta zorlanabilir. Çünkü kullanacağı çeşitler çok fazla. Işıltılı renkler kullanarak gözü ön plana çıkarma imkânı var. Mavi gözlü esmerler mavinin tonları dışında renk tercih etmeli. Bu uyarı diğer göz renkleri içinde geçerlidir. Aynı göz rengiyle yapılan göz makyajları gözü soluk gösterir ve arka plana atar.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör