Demnatural Propolis Kullananlar

Demnatural Propolis, su bazlı üretime tabi tutulmuş besin takviyelerinden biri olup Propolis içermektedir. Arı ve Arı ürünlerine karşı hassasiyeti olan bireyler kesinlikle tüketmemelidir. 50 ml içeren şişelerde satılmaktadır. Çocuklar için uygun değildir. Demnatural Propolis kullananlar değerli yorumlarını sitemize bırakabilirler.

Fiyatı:

  • 140 TL’den başlayan fiyatlarla.

Demnatural Propolis Özellikleri:

  • Propolis’in sunabileceği özellikleri barındırmaktadır.
  • İlaç değildir, gıda takviyesidir. Tüketmeden önce doktorunuza danışmalısınız.

Kullanımı:

  • Günde bir ölçek tok karnına içiniz.

Bu tarz ürünleri mutlaka doktor kontrolünde kullanınız, yan etki görüldüğü zaman en yakın tıbbi merkeze başvurunuz, site olarak bu tarz ürünleri halk sağlığı için farkındalık yaratmak için yayınlamakta ve sizleri bilgilendirmekteyiz.

Abone Olun
Bildir
2 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Ali
27 Mart 2018 21:53

Allah razı için bu ürünü almayın eşim akciğer kanseri bize iyi gelir eşim ölümden beter oldu bütün vücut du boğazı dahi alerji oldu nefes almak ta zorlandı sakın almayın

akasya
11 Ocak 2019 15:19
Reply to  Ali

Bu markanın ürününü aylardır ben kullanıyorum, herhangi bir sorun yaşamadım propolis harika bir antioksidan herkesin kullanmasını kesinlikle tavsiye ederim. Eşinizin arı ürünlerine karşı allerjisi vardır o yüzden sıkıntı yaşamışsınız belli, bu durum bu üründen değil ,eşinizin atopik bir bünyeye sahip olmasıyla alakalı bir durum.