Dermacol Kullananlar

Son zamanlarda sosyal medyada da sıklıkla karşımıza çıkan Dermacol Fondöten, ultra kapatıcı özelliği ile genç kızların ve kadınların kurtarıcısı oldu.

İnce bir tabaka sürülse dahi kapatıcı özelliği oldukça fazla olan Dermacol, sivilce, sivilce izleri, cilt lekeleri, ton değişimleri hatta dövmeleri bile kolaylıkla kapatıyor.

Daha etkili sonuç isteyenler makyaj bazı ile Dermacol Fondöteni uygulayabilirler. Özellikle fotoğraf çekimlerinde, gelin makyajlarında ve profesyonel makyaja giren her türlü uygulamada da rahatlıkla kullanabileceğiniz Dermacol Kapatıcı ile rahat edeceksiniz.

Piyasada aynı ürünün orjinal olmayanları da vardır. Satın alırken güvenmediğiniz sitelerden almamanızı öneririz.

dermacol

Orjinali anlamanız için,

Make-Up Cover fondötenin alanında TEK OLMASI ve ÇOK YAYGIN KULLANIMI nedeniyle; dünyada bir çok taklidi üretilmektedir. Bu ürünler orijinal ürün ile aynı kalitede olmadığı için; ürünün yüksek kalite itibarına zarar vermektedir. Orijinal ürünü şu şekilde taklitlerinden kolayca ayırt edebilirsiniz:
Orijinal üründe paketin arkasında TRUSTSEAL altın folyolu sıcak damgalama kutunun doğrudan üzerine (hiçbir etiket olmadan) uygulanmıştır ve bu damga içinde Dermacol logoları olan pembe bir şerit bulunmaktadır.
Dermacol’un sahte olup olmadığını nasıl anlarım?

Ürünün orijinal adı Dermacol Make-Up Cover olup orijinal ürün Avrupa Birliği menşeilidir. Ürün sadece 30 gramlık tüp içerisinde satılmaktadır. Ancak piyasada görüntüsü orijinal ürün ile birebir olan çok fazla sahte ürün bulunmaktadır. Yine pudra ambalajı tarzı yuvarlak kutu ile satılan ürün yine Türkiye’de merdiven altı üretilen sahte bir üründür.

Orijinal üründe 1107 (207), 1108 (208), 1109 (209), 1110 (210), 1111 (211), 1112 (212), 1113 (213), 1115 (215), 1118 (218), 1121 (221), 1122 (222), 1123 (223), 1124 (224) olmak üzere toplam 13 ton bulunur. Satıcı bu tonları tedarik edebiliyorsa ürün orijinaldir. Sizi açık ten, koyu ten vb. söylemlerle 1 ila 3 ton arasından seçim yapmaya zorluyorsa ürün sahtedir.

Yine ürünü aldığınız ve kullanmaya başladığınızda, sıktığınız ürün tüpten diş macunu kıvamında ve pütürsüz olarak çıkıyor olmalıdır. Ürün tüpten pütürlü çıkıyorsa veya bir kağıda sıktığınızda kağıtta bariz bir yağlılık değil de ıslaklık bırakıyorsa, ürün sahtedir.

Orijinal ürün bileşeninde su (Aqua) yoktur. Dolayısıyla bu ürünü su bazlı diye satıyorlarsa, bilin ki o ürün sahtedir.

Orijinal üründe paketin arkasında TRUSTSEAL altın folyolu sıcak damgalama kutunun doğrudan üzerine (hiçbir etiket olmadan) uygulanmıştır ve bu damga içinde Dermacol logoları olan pembe bir şerit bulunmaktadır. Sahtelerinde de bu altın folyo olabiliyor ancak sahtelerinde altın folyoyu tırnak ile kazıdığınızda, altından gri bir tabakanın çıktığını görürsünüz. Orijinal üründe ise altın folyo rengini kesinlikle kaybetmiyor.

Bu bilgileri bizle paylaşan Demet Hanım’a teşekkür ederiz.
Eğer sizde Dermacol Kullananlar arasındaysanız, ya da kullanmayı düşünüyorsanız, yorumlarınızı bizimle paylaşarak destek olabilirsiniz.

Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli!

200 Yorum - "Dermacol"

  Abone Olun  
Bildir

Önceleri çok makyaj yapardım . Onun acısını şimdi çekmeye başladım . Yüzüm buruştu ve lkeler olşmaya başladı . Dermacol fondöteni kullansam makyaj lekelerini kalapatır mı ? Daha kötü mü olur yoksa bu sfer

Ürün lekeleri kapatır ancak, leke giderici bir ürün kullanarak bu lekeleri azaltma yoluna gidebilirsiniz. Dermacol’un de beyazlatıcı kremi var diye biliyorum.

Dermacol fondöteni yüzüme uygularken ne karadar yoğunlukta uygulamam gerekli acaba ? Normalde tenim görülimeyecek kadar sürüyorum fondoteni ama yüzüm daha da kötü olur diye korkuyorum. Dermacolu kullsam az bir uygulama yeterli olur mu

Mercimek tanesi kadar fondöten tüm yüze yetiyor. Tavsiyem, azar azar alarak uygulamanızdır. Böylece zamanla kendi ölçünüzü oluşturabilirsiniz.

Çnceleri omuzlarımda ve sırtımda sivilceler ve yara gibi şeyler çıkardı . Şuan böyle bir sıkıntım yok . Bunlar geçti fakat izleri hala durmakta . Biraz kalın nokta şeklinde , kırmızı*kahverengimsi lekeler . Dermacol kullansam bu lekerleer geçer mi ? Yorumlarınızı bekliyor olacam

Bu ürünün tedavi edici özelliği bulunmuyor. Sadece kapatıcı olarak kullanılabiliyor.

Benim yüzümde çukurcuklar bulunmakta . Normalde bunu dert etmem beni seven böyle sevsin ama bazı ortamlardaa görünmesini istemiyorum bu izlerin bunun için ürün arayışı içindeyim. Sizce dermacol yüzümdeki çukurcukları kapatmaya yarar mı ? Bir de dermacolu erkekler kullanabilir mi?

Hiçbir ürün çukurlarda etkili olmayacaktır. Dövme ve diğer izleri kapamada erkekler de kullanabiliyor.

1107/207/
EXP:08/2021
29576K08487C

Sahte mi orijinal ürün mü acaba

Bu bilgilerle üretilmiş ve resmi yolla Türkiye’ye ithal edilmiş orijinal ürün bulunmaktadır.

1 5 6 7

Dermacol Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

caesium

4/ 5 puanladı

yoğun bir kapatıcılığı olan makyaj malzemesi. dövme kapamak için tercih ediliyor. 14 farklı tona sahipmiş. sürdükten sonra bambaşka bir insana evriliyorsunuz. pek bulunmuyor piyasada ama bu yüzden sanıldıgı gibi hint kumaşı fiyatında değil . 36 tl ortalama ile internette bulabiliyorsunuz. - Kaynak


Vişneli Ruj

4.5/ 5 puanladı

Kapatıcılığı gerçekten müthiş! - Kaynak