Dermacol Kullananlar

Son zamanlarda sosyal medyada da sıklıkla karşımıza çıkan Dermacol Fondöten, ultra kapatıcı özelliği ile genç kızların ve kadınların kurtarıcısı oldu.

İnce bir tabaka sürülse dahi kapatıcı özelliği oldukça fazla olan Dermacol, sivilce, sivilce izleri, cilt lekeleri, ton değişimleri hatta dövmeleri bile kolaylıkla kapatıyor.

Daha etkili sonuç isteyenler makyaj bazı ile Dermacol Fondöteni uygulayabilirler. Özellikle fotoğraf çekimlerinde, gelin makyajlarında ve profesyonel makyaja giren her türlü uygulamada da rahatlıkla kullanabileceğiniz Dermacol Kapatıcı ile rahat edeceksiniz.

Piyasada aynı ürünün orjinal olmayanları da vardır. Satın alırken güvenmediğiniz sitelerden almamanızı öneririz.

dermacol

Orjinali anlamanız için,

Make-Up Cover fondötenin alanında TEK OLMASI ve ÇOK YAYGIN KULLANIMI nedeniyle; dünyada bir çok taklidi üretilmektedir. Bu ürünler orijinal ürün ile aynı kalitede olmadığı için; ürünün yüksek kalite itibarına zarar vermektedir. Orijinal ürünü şu şekilde taklitlerinden kolayca ayırt edebilirsiniz:
Orijinal üründe paketin arkasında TRUSTSEAL altın folyolu sıcak damgalama kutunun doğrudan üzerine (hiçbir etiket olmadan) uygulanmıştır ve bu damga içinde Dermacol logoları olan pembe bir şerit bulunmaktadır.
Dermacol’un sahte olup olmadığını nasıl anlarım?

Ürünün orijinal adı Dermacol Make-Up Cover olup orijinal ürün Avrupa Birliği menşeilidir. Ürün sadece 30 gramlık tüp içerisinde satılmaktadır. Ancak piyasada görüntüsü orijinal ürün ile birebir olan çok fazla sahte ürün bulunmaktadır. Yine pudra ambalajı tarzı yuvarlak kutu ile satılan ürün yine Türkiye’de merdiven altı üretilen sahte bir üründür.

Orijinal üründe 1107 (207), 1108 (208), 1109 (209), 1110 (210), 1111 (211), 1112 (212), 1113 (213), 1115 (215), 1118 (218), 1121 (221), 1122 (222), 1123 (223), 1124 (224) olmak üzere toplam 13 ton bulunur. Satıcı bu tonları tedarik edebiliyorsa ürün orijinaldir. Sizi açık ten, koyu ten vb. söylemlerle 1 ila 3 ton arasından seçim yapmaya zorluyorsa ürün sahtedir.

Yine ürünü aldığınız ve kullanmaya başladığınızda, sıktığınız ürün tüpten diş macunu kıvamında ve pütürsüz olarak çıkıyor olmalıdır. Ürün tüpten pütürlü çıkıyorsa veya bir kağıda sıktığınızda kağıtta bariz bir yağlılık değil de ıslaklık bırakıyorsa, ürün sahtedir.

Orijinal ürün bileşeninde su (Aqua) yoktur. Dolayısıyla bu ürünü su bazlı diye satıyorlarsa, bilin ki o ürün sahtedir.

Orijinal üründe paketin arkasında TRUSTSEAL altın folyolu sıcak damgalama kutunun doğrudan üzerine (hiçbir etiket olmadan) uygulanmıştır ve bu damga içinde Dermacol logoları olan pembe bir şerit bulunmaktadır. Sahtelerinde de bu altın folyo olabiliyor ancak sahtelerinde altın folyoyu tırnak ile kazıdığınızda, altından gri bir tabakanın çıktığını görürsünüz. Orijinal üründe ise altın folyo rengini kesinlikle kaybetmiyor.

Eğer sizde Dermacol Kullananlar arasındaysanız, ya da kullanmayı düşünüyorsanız, yorumlarınızı bizimle paylaşarak destek olabilirsiniz.
Abone Olun
Bildir
248 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Nurpolis192
29 Mayıs 2018 19:29

Bugün aldı yengem gratisten almaz olsaydık kırmızı kırmızı oldu yüzüm ama geçti YAZIKLAR OLSUN. GRATİSTEN ALMAYIN.

Demet
30 Mayıs 2018 10:10
Reply to  Nurpolis192

Gratis’te satılan Dermacol Make-Up Cover değil yalnız.
New Well firmasının çıkardığı benzetilmiş ürün.

ilgen
29 Mayıs 2018 18:01

almak istiyorum ama renkte kararsiz kaliyorum bugday tenliyim hangisini önerirsiniz

ZahıdeAş135 Elma
21 Mayıs 2018 04:10

Bende yaklaşık bı senedır kullanıyorm. Dermocol kremdn cok memnunum kullandgmda anı bır degısm ve canlılık gelıyor yuzume

CEYLAN
11 Mayıs 2018 11:43

Merhaba, Ben ürünü 2 gün önce sipariş ettim az önce elime ulaştı ve hemen buraya yorum yazabilmek için jet hızıyla test ettim. Yoğun bir kıvamı var mükemmel kapattı ve denemek için bileğimde küçük bir leke vardı oraya sürdüm sonra su tuttum kesinlikle akmadı. Sanırım isim vermek yanlış olur diye kimse orjinal ürünü nereden aldığını yazmamış. Ben cevap veriyim. Benim biraz ingilizcem de vardı zorlanmadım bunu yaparken. Dermacol’ ün kendi yabancı dil sitesine girin. Kendi resmi distribitörlerini gösteren bir harita var. Türkiye’ yi bulun tek bir yetkili distribitör var o da Ankara’ da. O firmadan sipariş edin. Ben öyle yaptım. Umarım… Devamını oku

belkis
13 Mayıs 2018 16:13
Reply to  CEYLAN

Firma ismi verirmisiniz

hacer
2 Haziran 2018 15:51
Reply to  CEYLAN

firma adı nedir yardımcı olur musunuz telefon numarası verebilir misiniz

Dermacol Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

caesium

4/ 5 puanladı

yoğun bir kapatıcılığı olan makyaj malzemesi. dövme kapamak için tercih ediliyor. 14 farklı tona sahipmiş. sürdükten sonra bambaşka bir insana evriliyorsunuz. pek bulunmuyor piyasada ama bu yüzden sanıldıgı gibi hint kumaşı fiyatında değil . 36 tl ortalama ile internette bulabiliyorsunuz. - Kaynak


Vişneli Ruj

4.5/ 5 puanladı

Kapatıcılığı gerçekten müthiş! - Kaynak