Dermasonik Cihaz Artistry Kullananlar

Dermasonik Cihaz Artistry, elektronik cilt bakım makinelerinden biridir. 30.000 Hz gücünde ultrasonik düzeyde titreşim darbeleri gerçekleştirerek cildin arındırılmasını sağlar. Masaj hareketleri sebebi ile cildin rahatlatılmasında aktif rol alarak anti aging özellikleri ile ön plana çıkmaktadır. Amway markasına ait bir güzellik bakım aletidir. Dermasonik Cihaz Artistry kullananlar yorumlarını sitemize bırakabilirler.

Fiyatı:

  • 1169 TL’den başlayan fiyatlarla.

Dermasonik Cihaz Artistry Özellikleri, Faydaları:

  • Tüm cilt bakım – güzellik bakım ürünlerinin cilde masaj yolu ile daha etkili, hızlı ve kapasiteli olarak ulaştırılmasını sağlayan elektronik bir cihazdır.
  • Çıkartılıp takılabilen başlık sistemlerine sahiptir.
  • İki ana başlığı Ultrasonik Bıçak ve Derma Ion Galvanik başlıklarıdır. Ultrasonik Bıçak başlığı titreşim darbeleri gerçekleştirerek cildin arındırılması, makyajın temizlenmesi ve siyah noktaların giderilmesine yönelik çalışır.
  • Derma Ion Galvanik başlık ise iyon akımı teknolojisine sahip olup cildin mikro formda uyarılmasını sağlayarak masaj darbeleri yollar. Bu şekilde tüm Artistry ürünlerinin daha iyi penetrasyon etkilerine ulaşmasına yönelik çalışabilmektedir. Galvanik başlığın kendi arasında 5 modu vardır. Bu modlar sıkılaştırma, kırışıklık etkileri ile mücadele, nemlendirme, cilt tonu eşitleme, C vitamini akışının penetrasyonunu sağlamak üzerine üretilmiştir.

Kullanımı:

  • Dilediğiniz başlığı takınız ve uygun mod ayarını seçtikten sonra tek başına ya da cilt bakım ürünlerinizle çalıştırınız. Detaylı kullanım talimatları paket içerisindedir.

Diğer bakım ürünlerini incelemek isterseniz aşağıdaki sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Cilt Bakım

Güzellik ve Bakım

Abone Olun
Bildir
1 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Ayşe
12 Kasım 2018 12:54

İlk kullanımda bile hemen dikkat çekti
Muhteşem bir ürün kesinlikle bir bayanın özellikle sahip olması gereken bir ürün