DermatixSi Silikon Jel Kullananlar

DermatixSi Silikon Jel Vücutta oluşan yara izi, kimi zaman kişilerde anormal olduğunu düşündükleri görüntülere yol açabilmektedir. Bu yara izlerinin kapanması ise zaman almaktadır. Özellikle yüz bölgesine olan yara izleri kişilerde estetik kaygısına neden olabilir. Yara izinden biran evvel kurtulmak isteyen kişiler, kabuk kısmını kopararak kötü bir görüntüye ve o bölgenin mikrop kapmasına neden olurlar.

Silikon Jel Ne İşe Yarar?

  • Şeffaf Silikon bir je olan, Silikon Jel vücutta bulunan yara izlerinin görünümünü düzeltmeye yarar. Kendiliğinden kuruyan şeffaf silikon jel, ipeksi ve temiz bir koku bırakabilmektedir. En büyük özelliği ise kabarmış yara izlerini yumuşatmak olan bu jel, kırmızı ve kara yara izlerinin rengini açarak vücutta kötü görüntünün önüne geçebilmektedir.
  • Hızlıca kuruyan Silikon Jel, yağsız, kokusuz ve görünmeyen bir tabaka oluşumuna neden olur. Uluslararası kullanım kılavuzlarında jelin, anormal yara izi görünümlerini engellediği belirtilir.

DermatixSi Silikon Jel Nasıl Kullanılır?

Jelin kullanımı oldukça basit ve kolaydır. İlk olarak vücutta oluşan yara izini yavaş yavaş su veya sabun kullanarak temizlemek gerekir. Temizlik işlemini gerçekleştirdikten sonra DermatixSi Silikon Jel’den bir miktar parmağımızın ucun sıkmamız gerekir. Parmağımızın ucuna sıktığımız bu az miktardaki jeli, yara izimizin üstüne süreriz. Eğer görüntüyü biraz daha kapatmak istiyorsak, işlem tamamlandıktan sonra yara izinin üzerindeki jelin kurumasını bekleyip, makyaj malzemleri kullanarak yara izinin üzerini kapatabiliriz.

 

Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli!

39 Yorum - "DermatixSi Silikon Jel"

  Abone Olun  
Bildir

Kendi kategorisinde zirvede olan bir jel. dermatix tavsiye olunur.

Yüzüm çizildi dermatixsi kullandım bir etkisini göremedim

fiyatını çok pahalı bulduğum için almadığım jel.etkinlik açısından piyasadaki xeragel ile birlikte bir numaralı iz giderici jeldir bana göre.ben laroche un cicaplast kremini kullanıyorum.fiyatı daha uygun ve miktarı daha fazla.etkinliği gözle görülür düzeyde fark ettiriyor.tabii ilk kullanımda bişey beklemeyin en az 3 ay,günde 2defa devam edilmeli bu tür durumlarda..

Fiyatı ne kadar ki

59.50 tl sigorta karşilamıyor malesef ve cok ufal bir ambalaji var

Biyik lekeleri için kullanılabiliyor mu yararı olur mu biyik lekeleri için bilen varsa söylesin lütfen

dermatiixsi inanılmaz etkili

İz neydi

Şakak kemiğimin üzerine yüz üstü kapaklandım …beyaz tenliyim ..sonraları güneş lekesi birazda böyle doğum lekesi gibi karartı kaldı …ilk kullanımım …etkisi olurmu yardım lütfen psikoloji taban :((

Göz kapağı ameliyatı oldu,onda da kullanılıyor mu acaba?
Malüm o bölge daha hassas ya

Evet kullaniliyor.Bende 15 agustos’da ozel bir hastanede ust goz kapagi ameliyati oldum, doktorum receyeteye yazip ameliyattan 1 hafta sonra 2 ay boyunca sabah aksam kullanmami soyledi.
Umarim faydasini goruruz.
Herkese acil sifalar.

Etkisi oldu mu? Ben de üst göz ameliyyatı oldum. Etkisi olduysa yazın lütfen

fayda gördüm peki

DermatixSi Silikon Jel Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

eczaci55

3.9/ 5 puanladı

taze olmayan yanık ve yara skarlarının bakımı ve tedavisi için kullanılan jel formundaki ilaçtır. kaşıntıyı önler, derinin nemlenmesini sağlar ve renklenmelerin giderilmesinde yardımcı olur. günde 2 defa kullanılır. - Kaynak


akhyls35

4/ 5 puanladı

kole cate jeli bende kullandım. yaklaşık 1. bucuk aydır dermatixsi kullanıyorum - Kaynak


bilimhatunu

5/ 5 puanladı

@hbaharkrc ne kullandın? Ben DermatixSi jelini kullanıyorum, ama reçete ile verilmiyo işte 35 lira bayıldım. - Kaynak