DermatixSi Silikon Jel Kullananlar

DermatixSi Silikon Jel Vücutta oluşan yara izi, kimi zaman kişilerde anormal olduğunu düşündükleri görüntülere yol açabilmektedir. Bu yara izlerinin kapanması ise zaman almaktadır. Özellikle yüz bölgesine olan yara izleri kişilerde estetik kaygısına neden olabilir. Yara izinden biran evvel kurtulmak isteyen kişiler, kabuk kısmını kopararak kötü bir görüntüye ve o bölgenin mikrop kapmasına neden olurlar.

Silikon Jel Ne İşe Yarar?

  • Şeffaf Silikon bir je olan, Silikon Jel vücutta bulunan yara izlerinin görünümünü düzeltmeye yarar. Kendiliğinden kuruyan şeffaf silikon jel, ipeksi ve temiz bir koku bırakabilmektedir. En büyük özelliği ise kabarmış yara izlerini yumuşatmak olan bu jel, kırmızı ve kara yara izlerinin rengini açarak vücutta kötü görüntünün önüne geçebilmektedir.
  • Hızlıca kuruyan Silikon Jel, yağsız, kokusuz ve görünmeyen bir tabaka oluşumuna neden olur. Uluslararası kullanım kılavuzlarında jelin, anormal yara izi görünümlerini engellediği belirtilir.

DermatixSi Silikon Jel Nasıl Kullanılır?

Jelin kullanımı oldukça basit ve kolaydır. İlk olarak vücutta oluşan yara izini yavaş yavaş su veya sabun kullanarak temizlemek gerekir. Temizlik işlemini gerçekleştirdikten sonra DermatixSi Silikon Jel’den bir miktar parmağımızın ucun sıkmamız gerekir. Parmağımızın ucuna sıktığımız bu az miktardaki jeli, yara izimizin üstüne süreriz. Eğer görüntüyü biraz daha kapatmak istiyorsak, işlem tamamlandıktan sonra yara izinin üzerindeki jelin kurumasını bekleyip, makyaj malzemleri kullanarak yara izinin üzerini kapatabiliriz.

 

Abone Olun
Bildir
54 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Emin Can
29 Nisan 2018 23:22

Kaza yaptım yüzüm arabanın camına çarptı kalıcı iz kalıcağı söylendi dermatixSi kullandım neredeyse yüzümde iz kalmadı denebilir parasına bakmadan alın herşey sağlık için.

Mehmet
1 Haziran 2018 18:12
Reply to  Emin Can

Bende kaza geçirdim burnumda dikiş izi var penbelikde var işe yararmı acaba contractubex öneriyolar kararsızım ne dersin sence

Ebruayln
27 Temmuz 2018 13:42
Reply to  Mehmet

Hangini kullandınız acaba?

Elif
7 Ağustos 2018 20:59
Reply to  Mehmet

Benim sivilce izlerim vardi baya miktarda azaltti hatta 3.cu alisim bu fiyati pahali ama bence deger azaldigini gordugum hcin aldim tekrardan bence zarar gelmez dene

İlayda
28 Ağustos 2018 11:46
Reply to  Elif

Ne kadar sürede azalttı ?

burcin
30 Eylül 2018 22:24
Reply to  Emin Can

merana kizim 3yasinda dijis izi icin alcam internetten alsak sorun olurmu acaba ecz cok pahali

Eda
17 Aralık 2018 00:39
Reply to  burcin

Bizd oğlumun dikiş izi için internetten aldık kullandık ,memnun kaldık etkisi oldu

Pinar
17 Nisan 2018 18:40

Yarayı olgunlastiriyomu

sinem
6 Şubat 2018 23:32

Kendi kategorisinde zirvede olan bir jel. dermatix tavsiye olunur.

hafız
2 Mayıs 2018 16:00
Reply to  sinem

dermatix? x nasıl okunuyor 🙁

Ruken
23 Haziran 2018 18:40
Reply to  hafız

Dermatiks

1 3 4 5

DermatixSi Silikon Jel Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

eczaci55

3.9/ 5 puanladı

taze olmayan yanık ve yara skarlarının bakımı ve tedavisi için kullanılan jel formundaki ilaçtır. kaşıntıyı önler, derinin nemlenmesini sağlar ve renklenmelerin giderilmesinde yardımcı olur. günde 2 defa kullanılır. - Kaynak


akhyls35

4/ 5 puanladı

kole cate jeli bende kullandım. yaklaşık 1. bucuk aydır dermatixsi kullanıyorum - Kaynak


bilimhatunu

5/ 5 puanladı

@hbaharkrc ne kullandın? Ben DermatixSi jelini kullanıyorum, ama reçete ile verilmiyo işte 35 lira bayıldım. - Kaynak