Dermmatch Kullananlar

Dermmatch, seyrek saç kapatıcı tozlarından biri olup saçların daha gür, kalın görünmesine yardımcı olur. 40 – 45 gr çeşitleri vardır. Su, deniz, havuz gibi faaliyetler sırasında etkisini yitirmeyen özelliği ile ön plana çıkmaktadır. Doğal saç görünümü imkanı sunan ürün diğer toppiklere göre daha ekonomik ve daha kalıcıdır. Dermmatch kullananlar değerli yorumlarını sitemize bırakabilirler.

Fiyatı:

 • 25 TL’den başlayan fiyatlarla.

Çeşitleri:

 • Derm Match Sprey 25 TL
 • Derm Match 45 gr 295 TL

Dermmatch Özellikleri, Faydaları:

 • Kolay uygulanır.
 • Tüm saç tiplerinde kullanılabilir.
 • 8 ayrı renk yelpazesine sahiptir.
 • Saç, kaş, sakal, bıyığa da uygulanabilmektedir.
 • Saç diplerinin kapatılmasında da etkilidir.
 • Partükül tozlar kullanılarak elde edilmiştir. İçeriğindeki tüm maddeler konusunda yeterli bilgi verilmemiştir.
 • EZ grip aplikatörü ile birlikte yollanan ürün kolay temizlenir.

Kullanımı:

 • Nemli ya da kuru saçlara sıkınız ve tarayınız.

Diğer bakım ürünlerini incelemek isterseniz aşağıdaki sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Cilt Bakım

Güzellik ve Bakım

Abone Olun
Bildir
7 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Koray Usta
27 Aralık 2018 10:30

Fiyatı daha önce kullandığım dermmatcha göre çok daha makul, kapatıcılığı da oldukça başarılı bir ürün seyrek alanları çok güzel kapatıyor.

Suat
5 Eylül 2018 14:44

fixplant tozu kulaniordum bide dermmatch kulanmayı düşünüyordum birlikte berabar. sizin tavsiyeniz üzere bu markayı fixdeepi inceledim fiyatı uygunda geldi satın aldım bir tane. görüşüm tek başına kulanabilirsin ama fixplant tozuda sürersen muhteşem oluyor hiç beli olmuyor ve dogal görünüyor tavsiyem fixdep ve fixplandı birlikte kulanınız.

Süleyman
4 Eylül 2018 16:29

Kapatıcı olarak dermmatch kullanıyordum. Fakat sipariş verdiğim siteye ulaşamıyorum ürünüm bitti. Ürünü temin edebileceğim bir yer var mı ? Ve Onun benzeri fixdeep diye bir ürün var acaba kullanan var mı kullananlar düşüncelerini paylaşabilir mi ?

Halil
5 Eylül 2018 09:30
Reply to  Süleyman

Bende bir süredir temin edemiyorum satışa kapandı sanırım hiçbir yerden ulaşamıyorum. Fixdeepi bende duydum hatta başka çarem olmadığı için bir kere sipariş verdim deneme amaçlı belki idarelik iş görür diye fakat hafife almışım ürün gerçekten çok iyi eğer dermmatcha ulaşamazsan denemeni tavsiye edebilirim. Saç dibini çok iyi örtüyor doğru rengi seçtiğin sürece saça uyumu çok iyi.

Ufuk
18 Eylül 2018 10:11
Reply to  Süleyman

Bende daha önce dermmatch kullanıcısıydım ve temin edemediğim için fixdeep denedim aldığım sonuca inanamadım. Gerçekten çok kaliteli ve başarılı bir ürün.

ADEM
11 Nisan 2018 10:29

KAPATICI OLARAK TOZ ÜRÜNLERİN KULLANICISI İDİM. TOPPİK KULLANIYOR İDİM FİYATLAR ARTINCA FİXPLANTI ARAŞTIRIP ALDIM DENEDİM FİXPLANT TOPAKLANMA SORUNU YAŞADIM TEKRAR TOPPİK ALDIM. EN SON DERMMATCH ALMAYA KARAR VERDİM PAYLAŞAYIM SAÇI KURUTUYOR MATLAŞTIRIYOR RENK OLARAK TOZ İLE AYNI RENK TONU TUTMUYOR. SAÇIN DERİSİNİ BOYUYOR GİBİ SÜRÜNCE GÖZENEKLER TIKANIYOR DİYE DÜŞÜNÜYORUM ÇOK HAFİF SEYREKLİĞİ GİDERİYOR SAÇ KURUTMA MAKİNESİ İLE KURUTMAK GEREKİYOR DERMMATCH DA SAÇA YETERİNCE KURUTMA MAKİNESİ ZARAR VERİYOR ZATEN TOPPİK DE BERABER KULLANMAK GEREKİYOR BU DA MALİYETİ ÇOK ARTIRIYOR. ÜRÜNÜ BEĞENMEDİM İADE ALMIYORLAR. ÜRÜN ELİMDE KALDI GİDEN 295 TL OLDU. YORUM SİZİN.

ceyhun
9 Mayıs 2018 10:55
Reply to  ADEM

elinizdeki urunu almak ısterım satarsanız