Dermo Slim Kullananlar

Dermo Slim bölgesel zayıflama için üretilen ve kullananların da memnun kaldığı bir tür zayıflama setidir. Bel bölgesi, basen bölgesi ve göbek bölgesindeki inatçı ve erimeyen yağlar için kullanacağınız bu seti daha yakından tanıyalım.

Zayıflama Seti içerisinde,

  • Masaj yağı
  • Göbek bandı
  • Zayıflatıcı serum

Bulunmaktadır.

  • Aldığınız Dermo Slim Zayıflama Setinin içinden çıkan hediye alkali damla ile birlikte alkali su hazırlayıp zayıflamanızı hızlandırmış olacaksınız.
  • Bu zayıflama ürünün diğerlerinden farkı ise 3 yıl süren çalışmalar sonucunda piyasaya sürülmüş olmasıdır. Üstelik ağız yoluyla alınmadan vücuda uygulanması da diğer artı bir özelliğidir.

Göbek Bandı Nasıl Kullanılır?

  • Gece yatmadan bandı göbek bölgenize yerleştirin ve 12 saat kalmasını sağlayın.
  • Dermo Slim etkileri bünyeden bünyeye farklılık gösterebilmektedir. Önemli bir hatırlatma, bu gibi ürünleri satın alırken orjinal olup olmadığını araştırmadan ve faturası olduğundan emin olup o şekilde ürünü almanız gerekmektedir.

Bu sayfada yazılan tüm bilgiler üretici firmaların kendi sitelerinde yazdığı yazılar dikkate alınarak oluşturulmuştur. Bu tarz ürünleri mutlaka doktor kontrolünde kullanınız, ilgili izinleri olduğundan emin olunuz.

Abone Olun
Bildir
2 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Asu
9 Şubat 2019 14:47

Arkadaşlar daha önce kullandım kilo verdim. Bundan 3 4 sene önce. Daha sonralar doğum yaptim tekrar kilo aldim ve yine sipariş etmek istiyorum memnun kalmistim.Not:internetten kullanılan şeylere inanmazdım yalan haber diye ama dermoslim e güvendim. Güvenim boşa çıkmadı

SABIHA SAGLAMTAS
14 Kasım 2016 15:18

FATURAMI BILE GOSTEREBILIRIM BUNLAR GERCEK FIRMA DEIL BN SIKAYETIM ICIN ARADIM BNMLE DALGA GECTILER SAKIN ALMAYIN. PARANIZI YERLER JKARGOYU PARAYI WERDIKTEN SONRA ACABILIRSINIZ VE IADE HAKKINIZ YOK BU YUZDEN SAKIN DUSMEYIN BU HATAYA ALMAYIN SAKIN,

Dermo Slim Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

Juliett

2/ 5 puanladı

arkadaslar inanmayın paranızı böyle seylere harcamayın nerde görülmüş uyurken göbeğin indiği tek çare spor - Kaynak