Diadermine Hydralist Krem Kullananlar

Diadermine Hydralist Krem günlük bakım kremi, vücudun rahatlamasını sağlarken aynı zamanda ipeksi bir görünüm de sağlamaktadır. Düzenli olarak kullanıldığında cilt kuruluğu tamamen ortadan kalkmakta ve ciltteki pürüzler de yok olmaktadır. Ürün içermiş olduğu eşsiz vitaminler sayesinde cildin dengeli bir şekilde beslenmesine de olanak sağlamaktadır. Diadermine Hydralist krem kullananlar değerli yorumlarını sitemize bırakabilirler.

Fiyatı

19,90 TL’den başlayan fiyatlarla

İçeriği

Çöl Yosunu Özü

Hyaluronik Asit

Diadermine Hydralist Krem Özellikleri

Ürün bakım kremidir ve düzenli olarak uygulandığında kalıcı çözümler sağlamaktadır. İçeriğinde pek çok vitamin bulunmaktadır ve bu vitaminler cildin beslenmesine yardımcı olmaktadır. Ürün kurumuş ciltlerin nemlenmesini ve yeniden canlanmasını sağlarken, ipeksi bir görünüm elde edilmesine de yardımcı olmaktadır. Uzun vadede kalıcı çözümler elde edilmesine de olanak sağlamaktadır.

Diadermine Hydralist Kullanımı

Diadermine Hydralist kullanılırken düzenli olarak kullanılmalıdır. Bakım kremi niteliğinde olan bu krem, her gün düzenli bir şekilde cilde uygulanmalıdır. Ürün yıkama gerektirmemektedir. Göz ile temasından kaçınılmalıdır. Dermatolojik olarak test edilmiştir.

Diğer bakım ürünlerini incelemek isterseniz aşağıdaki sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Cilt Bakım

Güzellik ve Bakım

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör