Dirty Works Kullananlar

Dirty Works İnsan cildinde gün boyunca kir, toz ve birçok çevresel faktörlerden dolayı gözeneklerde tıkanma olur. Bu durum sadece gündüz değil aynı zamanda geceleri de cildin üzerindeki yağ ve ölü hücreler de gözenekleri tıkar. Tıkalı gözenekler cildin daha çabuk yaşlanmasına neden olurken, cildin canlılığının kaybolmasına ve sivilcelere neden olur. Dirty Works bu alanda ileri gelen cilt ve yüz temizleme ürünleri sunan bir markadır. Markanın sunduğu ürünler arasında makyaj temizleyici, yüz maskeleri, kapatıcılar, detoks maskeleri, aydınlatıcı maskeler gibi birçok cilt bakım ve temizlik ürünleri bulunmaktadır.

Markanın Ürünleri

  • Pore-fect Face Scrub; makyaj kalıntılarından, yağdan, kirden cildi temizleyerek arınmış ve tertemiz bir cilde sahip olmanızı sağlar. İnce tanecikli yapısı ile cilde zarar vermeden, çizmeden kolaylıkla uygulanabilir. Ürün cilde masaj yaparak uygulandıktan sonra ılık su yardımı ile durulanır. Ürün yoğun mentol içeriği sayesinde uygulandıktan sonra cildi ferahlatır.
  • Rose & Glow Moisture Mask; kuru ciltleri nemlendiren ve yumuşatan gül kokulu yüz maskesi. Yoğun gül kokusuna sahip ürün kuru ciltleri kısa süre içerisinde nemlendirdiği gibi kuru olmayan ciltleri de yumuşacık yapar.
  • Bye Bye Dark Circles; ürün özellikle göz etrafındaki halkaların kapatılmasına yardımcı olur. Kapatıcı görevinin yanında aynı zamanda cildi nemlendirir. Ambalajında 2 farklı renkte ürün bulunmaktadır.
  • Berry Berry Detox Mask; özellikle karma ve yağlı cilde sahip bayanlar için cildi arındıran ve cilde detoks etkisi yapan yabanmersinli kil maskesi. Uygulandıktan sonra cildi arındırırken aynı zamanda gözenekleri de sıkıştıran ürün gerilme hissi yaratmaz ve cildi yumuşatır.
  • Vitamin C Brightening Mask; yoğun kıvamlı, C vitaminli aydınlatıcı maske. Ürün cildi kurutmaz ve çabuk temizlenir.

 

Cildi Besler

Temiz bir cilt ve yüz başka bir ürünün kullanımı için önceden hazırlanmış bir cilttir. Dirty Works cilt ve yüz bakım ürünleri ile cildinizdeki yağ, ölü doku, makyaj kalıntıları ve benzeri gözeneklerin tıkanmasına neden olarak cildin yeteri kadar nefes almasını engelleyen fazlalıkların uzaklaştırılması ve cildin beslenmesine yardımcı olur.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Dirty Works Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

caramel dance

3.8/ 5 puanladı

ingiltere menşeli bir cilt bakımı markası. maskeleri, cilt temizleyicileri, göz kremleri ve kapatıcıları, gece kremleri, dudak balmları var. ben aydınlatıcı face scrub'ını aldım. kokusu hoş, mentollü bir etkisi var, performans olarak da beğendim. ama sanırım en sevdiğim yanı pin-up tarzı ambalaj tasarımı oldu. - Kaynak


Xena95

3.8/ 5 puanladı

Dirty works diye bi marka gozume carpti yurt disından geliyor internetten araştırdım yorumlar hosuma gitti gratisten alayım dedim aldım kıvamı harika kokusu harika oyle kıl maskelerinin kıvamı ile alakası yok ve yaptıktan sonra cildimdeki aydınlanma harika siyah noktalarım sivilcelerim azaldı ya da piskolojik ama tek kelime ile benim favori maskem oldu deniyenler ve deneyecek olanların yorumunu bekliyorum :) - Kaynak


cesitkenarcember

3.8/ 5 puanladı

pazarlamacı üslubuyla konuşmak istemem ama kullandığım açık ara en mükemmel el kreminin markası. bir kremde en ayar olduğum şey bıraktığı yağlı histir, bu krem derhal emiliyor ve kesinlikle yağlı his bırakmıyor. ilaveten çok da hoş kokuyor. düzenli kullanımla extrem kuru cildi olan benim gibi insanın bile ellerini yumuşacık yapmayı başardı. . . gratiste yine aynı markanın vücut losyonundan banyo köpüğüne kadar birçok ürününü bulabilirsiniz, keyifle kullanın sevgili dişi arılar! * - Kaynak