DNZ Glucosamine Chondroitin MSM 60 Tablet Kullananlar

DNZ Glucosamine Chondroitin MSM 60 Tablet nedir?

DNZ Glucosamine Chondroitin MSM 60 Tablet, Denizpharma çatısı altında üretilen gıda takviyesidir. Glukozamin takviyesi günlük 300 – 500 mg olarak günde üç kez toplam 900 – 1,500 mg dozda alınmalıdır. Glukozaminin faydaları düzenli olarak kullanılması ve dozaja bağlıdır. Doktor tavsiyesi üzerine kullanılıyorsa doktorunuzun önerdiği kullanım talimatına uyunuz.

Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

1 servis=1 tablet DNZ Glucosamine Chondroitin MSM 1 bardak (120 – 250ml) su ile birlikte yutulmalıdır. Tabletler ideal büyüklüktedir. Çiğneyerek yutulması tavsiye edilmez. Tabletleri yutmakta zorluk çekilirse kırılarak kullanılabilir. Günde 3 kere ana öğünlerden sonra 1’er tablet olarak kullanılmalıdır. Doktor tavsiyesi üzerine kullanılıyorsa doktorunuzun önerdiği kullanım talimatına uymanız önerilir.

Ne İşe Yarar?

  • Tek tablette 500 mg glukozamin sülfat ve 400 mg chonroitin sülfat içeriği bulundurur.
  • Metil Sulfonil Metanla içerir.
  • Denizpharma çatısı altında Türkiye’de üretilmektedir.

İçerik:

DNP
Glucosamine Chondroitin MSM 60 Tablet
Besin Değerleri
Servis Miktarı: 3 tablet
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 20
Bir Servis için Besin Değerleri % Günlük Değer*
Glukozamin Sülfat 1500 **
Chondroitin Sülfat 1200 mg **
MSM 900 mg **
* Günlük değerler 2000 kalorilik diyet için hesaplanmıştır.
** Günlük değerler belirlenmemiştir.

Olası Yan Etkileri

İshal, kabızlık, bulantı, kusma veya mide ekşimesi oluşabilir. Bu etkilerden herhangi biri devam ederse kullanmayı bırakın. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanımı ile ilgili yeterli araştırma bulunmamaktadır. Bu dönemlerde kullanmayın. Kabuklu deniz ürünlerine alerjisi olan kişiler kullanmamalıdır. Antikoagulan ilaç kullananların doktor gözetiminde kullanmaları tavsiye edilmektedir. DNZ Glucosamine Chondroitin MSM eklem sağlığını destekleyici gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi için değildir.

 

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

DNZ Glucosamine Chondroitin MSM 60 Tablet Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

mert yekün

3.85/ 5 puanladı

bu standartlarda üretim kalitesine sahip bir ürün için bu fiyatlar makul. ütelik birçok marka gibi düşük dansitede plastik ambalaj yerine premium markalardaki gibi solar cam kullanılmış bu bile kalitesini anlamak için iyi bir ipucu. - Kaynak