Doa Keratinli Saç Bakım Maskesi Kullananlar

Doa Keratinli Saç Bakım Maskesi, organik saç bakımı ve canlandırmasını yapmak üzere tasarlanmış olup organik bir formüle sahiptir.

 

Çeşitleri:

  • 250 ml içeren şişelerde.

İçerik:

  • Aqua, Karite yağı, Keratin, Hidrolize edilmiş proteinler, Kakağo yağı, Mango yağı, Argan yağı, Wheat protein grubu

Özellikleri, faydaları:

  • Organik formda saç bakımı sunar.
  • Saç için gerekli Keratin seviyesinin sunularak daha hızlı ve etken bir saç bakımı yapar.
  • Saç sorunlarının giderilmesinde aktif rol oynar.
  • Saça hacim verir ve parlaklaştırır.
  • Keratin ile zarar görmüş saçlar onarılır ve içeriğinde bulunan organik formdaki yağ grupları ile saçların bakımı yapılır.

Kullanım:

  • Doa şampuanları ile temizliğinizi yaptığınız saçlarınızı kurulayınız ve hafif nemli bırakınız. Ardından Doa keratinli saç bakım maskesini saçlarınıza uçtan köke dek yediriniz ve birkaç dakika uygulayınız. Ardından ortalama 3 saat saçlarınızda bırakınız. 3 saat sonra saçlarınızı durulayınız. Bekletme süresi olan ortalama üç saatlik zaman dilimini aşmamaya özen gösteriniz.
Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Doa Keratinli Saç Bakım Maskesi Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

Doa Keratinli Saç Bakım Maskesi

3.8/ 5 puanladı

Bu maskeyi diğer maske adı altında satılan saç kremleri ile karıştırmayın. Bu maske yoğun bakım ve onarım yapması için tasarlandı. İçeriğinde yoğun keratin, protein ve yağ barındırıyor. Maskenin içerisindeki yoğun keratin yıpranmış saçlarda yapılandırma sağlarken yağlar yoğun bakım sağlıyor. Yani sizin için keratin ve yağ bakımını birleştirdik. Maskeyi nemli saça hafif masaj yaparak bütün saç uçlarınıza yetecek kadar uygulayın, sonrasında geniş uçlu bir tarakla tarayınız ve minimum 3 saat bekletin, daha fazla bekletmeniz sizin lehinize olacaktır. Sonrasında saçınızı yıkayınız. - Kaynak


cakyaz

3.8/ 5 puanladı

Doa marka keratinli saç bakım maskesi bekletebildiginiz kadar bekletin sacinizda - Kaynak