Dövme Silme Kremi Kullananlar

Dövme yaptıranlar ve daha sonradan pişman olanlar, yada her hangi bir sebepten dolayı sildirmek zorunda kalanlar için, alternatif bir yöntem olan Dövme Silme Kremi ile istemediğiniz dövmelerinizden kurtulmanız mümkündür. Lazer ile dövme sildirme hem pahalı hemde uzun sürebiliyor. Hal böyle olunca da farklı yöntemler kullanarak dövme silme işlemi tamamlanmış oluyor.

Uzun süredir kullanılan ve genel yorumlara bakıldığı zaman herkesin memnun olduğunu okuduğumuz ile 22-25 gün arasında dövmeniz tamamen silinmiş oluyor. Dövmenin derinliğine, renklerine ve büyüklüğüne göre bu süre azalabiliyor da. 15 gün içinde silinen dövmeler de mevcuttur.

Tedavi Yöntemleri

Lazer tedavisi ile Dövme Silme Kremi arasındaki fark, lazerde iğne izleri kalmamaktadır. Dövme Silme Kremi Kullananlar izlerin az da olsa kaldığını belirtmişlerdir.

İçeriğinde bulunan maddelerin cilt altında bulunan Dövme mürekkebini yumuşatarak cilt tarafından deri üstüne atılmasını sağlayan krem bileşenidir. İnternette Dövme silme kremi, yazdığınızda ilk çıkan siteden sipariş verebilirsiniz. Sağlık Bakanlığı Onaylı olduğu belirtilen bu ürünü yine de kullanmadan önce araştırmanızı öneririz.

www.kullananlar.com.tr olarak sadece kullanıcı yorumlarına yer vermekteyiz. Ürünle alakalı hiç bir sorumluluğu web sitemiz almamaktadır.

 

Abone Olun
Bildir
43 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Tuğçe Toyaslan
3 Mart 2019 20:30

👎🏼👎🏼👎🏼 Nasıl utanmadan herkesin memnun olduğu yazabiliyosunuz? Dolandırıcılığın yeni kolu bu mu şimdi de? Kremle dövme çıkmıyor. Gerçekten alıp kullanan dürüst olan insanlar da bunun asla işe yaramayacağını söylerler!

1 3 4 5

Dövme Silme Kremi Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

Antik şehir

2/ 5 puanladı

dövmesini sildirmek için binlerce lira veren insanların aptal olduğunu gösteren krem. yada bu kremi alıp gerçekten dövmesinin silineceğine inananlar aptal. - Kaynak


Açılınben doktorum

4/ 5 puanladı

sadece dövmeyi silmekle kalmayıp zamanda yolculuk yapmaya da olanak sağlayan über krem. - Kaynak