Dr Brown’s Gaz Yapmayan Geniş Ağızlı Biberon Kullananlar

Dr Brown’s Gaz Yapmayan Geniş Ağızlı Biberon isimli Amerikan marka Geniş Ağızlı gaz yapmayan Biberon İngiltere’de üretilmektedir.

Kimler Kullanabilir

1 yaşının altındaki bebeklerin kullandığı biberonun en büyük avantajının gaz sancılarını engellemek olduğu söylenmektedir.  240ml bebekler için kolay bir mama emilimi sağlar. Kusma, gaz sancıları, aşırı salya akışı gibi bebeği oldukça rahatsız edebilecek olan olumsuzluklardan bebeği korur.

Dr Brown’s Gaz Yapmayan Geniş Ağızlı Biberon 240ml Ne İşe Yarar?

  • Mamada kabarcıkların oluşumuna engel olarak, 1 yaşının altındaki bebeklerde gaz sancılarını engellediği belirtilir. Biberona özel olarak tasarlanmış olan havalandırma aparatından giren hava, hiçbir şekilde anne sütü veya mamaya karışmaz. Hava, özel olarak hazırlanan dolaşım sistemi ile birlikte, borudan geçer ve mama ya da anne sütünün üst tarafından birikir.
  • isimli ürünün akışı, anne sütü emme ile aynıdır. Bu sebeple kolik krizler, kusma, aşırı salya akışı ve gaz sancıları en düşük seviyeye iner.
  • Kulakta sıvının birikmemesini engeller. Bu sayede emzik çökmesi engellenir ve kusma en az seviyeye iner. Ürün, bebeğin mamayı en rahat şekilde emmesini sağlar. Sütteki C vitamini, sütün veya mamanın hava ile olan temasını önlemesi ile korunur.
Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Dr Brown’s Gaz Yapmayan Geniş Ağızlı Biberon Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

bitter cikolata

3.8/ 5 puanladı

sterilizasyon amacı ile kaynatalım derken analı babalı uyuyakalarak tenceresiyle birlikte bütün biberonun erimesine sebep olduğumuz, evin perili evler gibi sisle kaplanmasına yol açan ama yine de inatla içerisindeki o garip aksama hiçbirşey olmayan doğal akış sağlayan biberonmuş. hacı ev yanıyordu ama o aksam taş gibi kalmıştı, ilginç. - Kaynak


kupa kizi

3.8/ 5 puanladı

bir biberon markası. ulan biberonun da markası mı olurmuş al ver bebişe colk colk içsin demeyin. çünkü bu biberon başka bu biberonun içindeki aparat biberon içindeki havayı emiyor ve bebişin hava yutmasını engelliyor böylece bebişte gaz olmuyor. salyası azalıyor adam patent almış bunun için.. - Kaynak


Merve Şen

3.7/ 5 puanladı

dr Brown kolik önleyici cam biberon. - Kaynak


denizerdo

3.9/ 5 puanladı

Dr. Brown biberon almayı düşünüyorum. Ama dar ve geniş ağızlısı var. 120 ve 240 ml si var. Hangisini alacağımı bilemedim. Yardımcı olursanız sevinirim. - Kaynak