Dr Cevdet Tuna Ürünleri Kullananlar

Dr Cevdet Tuna Ürünleri, seksene yakın ürün çeşidine sahip bir kozmetik markasıdır. Son yıllarda artan doğal ürün arayışı ile popülerliğini arttırmıştır. Fiyat yelpazesi oldukça geniş olup her ürünün farklı ebatlarda çeşitleri mevcuttur. Tamamı bakım – dermokozmetik ürünlerdir. Vücudun farklı bölgeleri için geliştirilen bu ürünlerden birkaçıyla ilgili bilgileri sizler için derledik. Dr Cevdet Tuna Ürünleri kullananlar yorumlarını sitemize bırakabilirler. Bu tarz ürünleri dermatolog kontrolü sonrası kullanmanız daha etkili olacaktır.

Dr Cevdet Tuna Ürünleri, Özellikleri, Faydaları:

  • Dr Cevdet Tuna Aynısefa Yağlı Sabun 10 TL

100 gr içeren kalıp sabunlardır. Aynısefa ve Papatya özlerinin birleşiminden elde edilmiştir. Cilt esnekliğini destekler. Tüm cilt tiplerinde ve tüm vücutta kullanılabilir.

  • Dr Cevdet Tuna At Kestanesi Tüp Masaj Jeli 15 TL

Geniş gözeneklerin yeniden dengelenmesine destek olarak kılcal damar görünümünün azaltılmasına hizmet eder. Çatlama – selülit – güneş lekeleri gibi durumlarda uygulanabilir. Kese yardımı ile masaj hareketleri yapmanız önerilmektedir. Günde bir defa uygulamanız yeterlidir. 225 ml ve 500 ml olarak iki ayrı çeşidi vardır.

  • Dr Cevdet Tuna Boyun ve Dekolte Kremi 25 TL

Soya, At Kuyruğu Kestanesi, Argan yağlarının birleşiminden elde edilmiş olup yaşlanmaya bağlı olarak gelişen yaşlılık etkileri ve sarkmaların azaltılmasına yardımcı olmak üzere geliştirilmiştir. Cildin bağ dokularına yönelik olumlu katkılar sunar. Cildin daha pürüzsüz görünmesine yardımcı olur. Saçlarda da kullanılabilir. İpek kese yardımı ile tüm vücuda dairesel masaj hareketleri uygulayabilirsiniz.

  • Dr Cevdet Tuna Çay Ağacı Yağlı El ve Vücut Kremi 30 TL

110 ml içeren kavanozlarda satılan ürün antiseptik formdadır. Çay ağacının özleri ve yağları kullanılarak üretilmiştir. Mikrop – bakteri uzaklaştırıcı özellikleri ile ön plana çıkmaktadır. Leke – sivilce – siyah nokta – güneş lekesi gibi koşullarda da tercih edilebilir. Yüz – el dahil tüm vücutta kullanıma uygundur.

Diğer bakım ürünlerini incelemek isterseniz aşağıdaki sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Cilt Bakım

Güzellik ve Bakım

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör