Druide Şampuan Kullananlar

Druide Şampuan kepek ve kabuklanmaya karşı olan Druide Şampuan saç derinize uygun pH dengesiyle saçlarınız için muhteşem bir uyum sağlamaktadır. 

Koruyucu içermez

Saç derinizin rahat bir şekilde nefes almasına yardımcı olan bu ürün içeriğinde bulunan seçilmiş malzemelerle etkisini kısa sürede göstermektedir. Kişiden kişiye değişiklik göstermekte olan bu ürün etkisini kısa bir sürede göstermekte ve etkili sonuçlar alınmaktadır.

Kepek Önleyici

Kepekli ya da kepeğe eğilimli olan Druide Şampuan saç derilerini tedavi etmekte, iyileşmesine yardım etmekte ve koruyucu özellik göstermektedir. Yağlı ya da kuru tüm saç tiplerini için uygun olan şampuanda maya ve bakterilerin neden olduğu konak ve kepekli görünümleri organik aktif bitki özleriyle derinlemesine temizlemektedir. Oldukça yumuşak olan bu şampuan kepek problemlerinizi saç derinize zarar vermeden çözmektedir. Saçlarınızda güçlü, yumuşak ve sağlıklı bir görünüme kavuşturmaktadır.

Druide Bebek Şampuanı

Saç derisi ve saçın doğal dengesi bozulmadan nem dengesi Şampuan ile korunmaktadır. Sertifikalı olan bu şampuan bebeklere herhangi bir zarar vermeden etkili bir temizlik sağlamaktadır. Amber çiçeğinin ve doğal meyve özlerinin bulunduğu bu bebek şampuanı oldukça nazik bir temizleyicidir. Anti bakteriyel özelliğe sahip olan bu nazik temizleyici özelliğe sahip olan şampuan kullanılırken öncelikle bebeklerinizin saç derisine nazikçe masaj yapılmasıyla uygulanmaktadır. Sahip olduğu etkili özelliği ile nazik bir temizleme yapan bu ürün uygulandıktan biraz sonra az miktarda ılık suyla köpürtülmektedir. Son aşamada da yine ılık suyla durulanır.

Yenilikçi doğal

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Druide Şampuan Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

painkiller

3.7/ 5 puanladı

kafa derısının soyulmaması ıcın nemı dengleyen sampuan turudur. - Kaynak


lepistes …

3.6/ 5 puanladı

içindeki climbazole adı verilen aktif madde sayesinde, kepeğin yeniden oluşmasını engeller. ancak, "aa ne güsel geçti kepeklerim" yanılgısıyla kepek şampuanı bırakıldığında kepekler derhal geri döner - Kaynak