Duxet Kullananlar

Duxet

 

 

Abone Olun
Bildir
258 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Yağmur
12 Şubat 2021 02:21

Duext 24 saat icinde ölüyorum sandığım bir ilaç fizik tedavi doktoru verdi 30 mg , akşam 6 gibi aldim 9 gibi vücudum elim ayağım titremeye başladı terliyorum kalp çarpıktım arttı, huzursuzluk hali tüm vücuduma iğne batması, alnımda sebepsiz terleme , feci mide bulantısı kusamıyorsunuz, iştah hepten gitti bende çok kötü yan etki yaptı 24 saat sürdü corona oldum sandım gece hep bir ateş gibi titreme üşüme hali hic uyuyamadım , bence kesinlikle bu tarz ilaçlara alışkın olmayanlar almamalı, yine benim yaşım ve kilom var kurtardım zayıf insanlar daha cok etkilenir dikkkaaatttt

Ali mert
27 Ocak 2021 15:52

Duxet 30mg başladım 6. Günüm ilk zamanlar sabah kahvaltısından sonra alıyordum.Akşamları çok fazla esneme ve uyku getiriyordu. Böyle olunca öğleden sonra 3-4 gibi içeyim dedim. Gece uyurken üşüme hissi olmaya başladı. Esneme azaldı bunlar normal mi ?

Walter White
12 Temmuz 2020 12:47

4 gün oldu baslayalı. Esimle bosanma asamasında oldugumdan ve çocugumu uzunca bir süre kasten göstermediginden cok yıpranmıstım. Gecen yıl selectra kullandım 6 ay kadar. İstemsizce cenemi sıktıgımı farkedince azaltarak bıraktım. Fakat pandemi sürecinde yine 3 ay cocugumu göremeyince yine bunalıma girdim ve doktor bu kez duxet yazdı. İlk basta migde bulantısı vardı simdi asırı bi bosvermislik. Hicbisey yapasım yok günde 12 saatten fazla uyuyorum. Hafif bi bas agrısı var ama fazla rahatsız etmiyor. Sadece vos bos hayatı sorguluyorum. Sahi ya niye yasıyoruz ki?

1 28 29 30