Dymatize BCAA Complex 5050 Kullananlar

Dymatize BCAA Complex 5050 Nedir?

Dymatize BCAA Complex 5050 , Yüksek porsiyon sayısı ve rakiplerine göre uygun fiyatı ile orta bütçeli sporcuların karşısına F/P oranı ile çıkıyor. 1 ölçek’te 6 gr saf BCAA barındıran bu ürünün tek dezavantajı aromasız olması olarak gösterilmekteydi. Ancak 2016 yılında ahududu aromalı ürün Türkiye’de satışa sunulmuştur. Dymatize BCAA sporcuların günlük BCAA ve amino asit ihtiyacını gidermeye yardımcı besin takviyesidir.

Dymatize BCAA Complex 5050 Nasıl Kullanılır?

Kişinin günlük tükettiği protein miktarı ve kilo yapısına göre 1-2 porsiyon spor öncesi ve sonrası kullanımına uygundur. Ürün kullanımı protein sentezini arttırmanın yanında vücutta sentezlenen laktik asiti minimuma indirecektir. Dymatize BCAA’nın içeriğinde bulunan lösin, izolösin ve valin amino asitleri kas yapısında en fazla bulunan amino asitlerdir. Ürünün kullanımı ile kas kütlesinde artış gözlenecektir.

Dymatıze BCAA Complex 5050 Hangi Ürünlerle Kombine Edilir?

Orta – ileri seviye sporcular için bir diğer önemli amino asit olan glutamin ile birlikte kullanılması tavsiye edilir.

Kilo ve hacim kazanımı hedefleniyorsa protein tozu yerine yüksek kalorili ve creatine içerikli bir gainer ürünü ile kullanılması uygun olacaktır.

Dymatize Nutrition Türkiye

Dymatize Türkiye yetkili distribütörü sport one kozmetiktir. 2007 yılından itibaren Türkiye’ye ithal edilen Dymatize ürünleri Amerika’dan Türkiye’ye ithal edilmektedir.

Olası Yan Etkileri

BCAA ürünlerinin gerekli miktarda, doğru zamanda ve doğru şekilde kullanılması durumunda herhangi bir yat etkisi bulunmamaktadır. Uzmanlar tarafından BCAA kullanımında bol su tüketilmesi önerilmektedir.

Dymatize BCAA İçeriği

Besin Değerleri
Servis Miktarı: 5,2 g (1 çay kaşığı)
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 60
Bir Servis için Besin Değerleri % Günlük Değer*
L-Valin 1262 mg *
L-Lösin 2526 mg *
L-İzolösin 1262 mg *
* Günlük değerler  belirlenmemiştir.
Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Dymatize BCAA Complex 5050 Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

anıl

3.34/ 5 puanladı

1 kutuyu bitirmek üzereyim. BCAA'nın tipik etkilerini daha ilk haftadan görmüştüm. Ürün zaten dymatize'ın ürünü. Kötü olmasını beklemiyordum zaten. Saf BCAA olmasından dolayı tadı çok kötü. Protein tozunun tadını bile bozuyor. Midesi hassas olanlara saf BCAA hiç önermiyorum. Fiyat/Performans ve Hizmet çok iyi. - Kaynak